ye-logo.v1.2

Погода на тиждень: спекотні дні трохи відступлять

Суспільство 734

Початок квітня пройде під знаком високих температурних показників.

Вихідні, що минули, видалися доволі спекотними, адже денна температура повітря сягала позначки за 20 градусів вище нуля. Утім, вже ось-ось така погода здасть свої позиції, і на Хмельниччині стане трохи прохолодніше. До того ж, можливі й опади. Але потім високі температурні показники повернуться. Отож, яку погоду прогнозують у Хмельницькій області з 2 по 7 квітня – детальніше в прогнозі на сайті «Є ye.ua».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, у вівторок 2 квітня на Хмельниччині буде мінлива хмарність, без опадів та 13-15 градусів тепла. Вдень прогнозують короткочасні дощі та 19-21 градусів вище нуля.

Із середи дещо похолодає. Вночі 3 квітня, за даними на ресурсі «Метопост», стовпчики термометрів коливатимуться в межах 6-9 градусів. Вдень – від 13 до 15 градусів тепла. Короткочасні дощі можливі як вночі, так і вдень.

У четвер, 4 квітня, опадів не повинно бути. Вночі прогнозують 4-6 градусів вище нуля, а вдень повітря прогріється до 15 градусів.

5 квітня погода буде схожою. Вночі температура повітря коливатиметься в межах 5-7 градусів, а вдень – 13-15 градусів. Водночас, вдень у п'ятницю можливі короткочасні дощі.

На вихідні весняне літо має повернутися. У суботу, 6 квітня, за даними ресурсу «Meteofor», буде без опадів та, в середньому, 7 градусів тепла. А ось вдень стовпчики термометрів можу сягнути позначки в 18 градусів вище нуля.

У неділю, 7 квітня, стане ще тепліше. Нічна температура повітря буде в межах 10 градусів, а ось вдень прогнозують до 23 градусів тепла.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую