ye-logo.v1.2

У Летичеві та на Деражнянщині попрощалися із захисниками Ярославом Бортником і Сергієм Гайдаєм

Суспільство 3967
Вічна шана полеглим Героям...
Вічна шана полеглим Героям.... Фото: з соцмереж Летичівської та Деражнянської громад

Вони полягли в боях за незалежність України з російськими окупантами.

У Летичеві та на Деражнянщині учора, 4 квітня, в останню земну дорогу провели захисників України, які полягли в боях з російськими окупантами. «На щиті» додому повернулися Ярослав Бортник та Сергій Гайдай.

У Летичеві прощалися із 36-річним головним сержантом ЗСУ, командиром артилерійського розрахунку артилерійського дивізіону Ярославом Бортником.

Як повідомляють в Летичівській селищній раді, захисник загинув 30 березня 2024 року, виконуючи бойове завдання в Покровському районі Донецької області.

«Дитинство та юність Ярослава минули в рідному Летичеві, - розповідають про Героя в селищній раді. - Навчався у Летичівському ліцеї №1. Здобував професійну освіту у Вінницькому технікумі залізничного транспорту. Згодом самостійно освоїв чимало навиків, які згодилися йому в житті. Та всі подальші плани й задуми перервала війна. Керований патріотичними прагненнями, добровольцем пішов захищати Україну від ворога. І до останньої миті Ярослав Бортник залишався вірним військовій присязі на вірність Українському народові».

За сумлінне виконання військового обов'язку в жовтні 2023 року Ярослав Бортник був відзначений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий Хрест». Також нагороджений нагрудним знаком «Ветеран війни», численними грамотами та подяками командування.

У Летичеві прощалися із 36-річним головним сержантом ЗСУ, командиром артилерійського розрахунку артилерійського дивізіону Ярославом Бортником. Фото: Летичівської ОТГ

Учора, 4 квітня, проводжали в останню дорогу загиблого захисника і на Деражнянщині: «на щиті» додому повернувся Сергій Гайдай.

Як повідомляють в Деражнянській міській раді, прощалися з Героєм в рідному селі Гатна.

«Він вірив у Перемогу, він виборював її і загинув заради неї, залишивши по собі безумовний біль і вічну славу... Жовті квіти встеляли його останню дорогу. Односельці, жителі сусідніх сіл громади, рідні віддали шану загиблому захиснику», - кажуть в міській раді.

Односельці згадують, що Сергій був дуже доброю людиною, чудовим братом та сином. Співав, як соловейко та любив Україну, коли прийшов ворог - без коливань пішов на її захист…

На Деражнянщину «на щиті» додому повернувся Сергій Гайдай. Фото: Деражнянської міської ради

Односельці згадують, що Сергій був дуже доброю людиною, чудовим братом та сином... Фото: Деражнянської міської ради

Вічна шана полеглим Героям…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую