ye-logo.v1.2

Віддали життя за Україну: у боях полягли Герої з Теофіпольщини, Старосинявщини, Кам'янеччини

Суспільство 2963
Вічна шана полеглим захисникам..
Вічна шана полеглим захисникам... Фото: з соцмереж

«На щиті» повернулися Юрій Фурман, Петро Мартинюк, Олександр Войт.

На Хмельниччині провели в останню земну дорогу захисників, загиблих на російсько-українській війні. У боях полягли Герої з Теофіпольщини – Юрій Фурман, Старосинявщини – Петро Мартинюк, Кам'янеччини - Олександр Войт.

Сумна новина сколихнула Теофіпольську громаду – загинув житель села Лисогірка Юрій Фурман. Захисникові було 55 років…

Життя захисника обірвалося 3 квітня 2024 року внаслідок мінометно-артилерійського обстрілу в районі населеного пункту Урожайне Донецької області.

У суботу, 6 квітня, Юрій Фурман назавжди повернувся додому... Поховали Героя у рідній Лисогірці.

Сумна новина сколихнула Теофіпольську громаду – загинув житель села Лисогірка Юрій Фурман. Фото: Теофіпольської селищної ради

У п'ятницю, 5 квітня, день жалоби був у Старосинявській громаді. Там прощалися з загиблим Героєм Петром Мартинюком.

Його життя трагічно обірвалося на фронті 29 березня 2024 поблизу населеного пункту Малинівка Чугуївського району Харківської області внаслідок ракетного удару.

Як повідомляють в Старосинявській громаді, Петро Мартинюк народився 20 серпня 1972 року в селі Уласово-Русанівка Старосинявського району. Навчався у Старосинявській загальноосвітній І-ІІІ ступенів, яку закінчив у 1989 році. Після закінчення школи служив в армії. Працював у місцевому колгоспі трактористом. Був одружений, виховував трьох синів.

«Військовослужбовець з початком повномасштабного вторгнення пішов добровольцем на військову службу до Збройних сил України. На фронті служив солдатом, водієм механізованого взводу однієї з військових частин», - розповідають у громаді.

Поховали Петра Мартинюка на кладовищі села Уласово-Русанівка.

У Старосинявській громаді прощалися з загиблим Героєм Петром Мартинюком. Фото: Старосинявської селищної ради

Сумна звістка надійшла на Кам'янеччину у Жванецьку громаду – загинув уродженець села Малинівці – Олександр Войт.

«Олександр Олександрович народився 24 серпня 1983 року в селі Малинівці Кам'янець-Подільського району. Закінчив Гриньчуцьку школу 1-3 ступенів. Вступив в Кам'янець-Подільський коледж, де здобув освіту тракториста. В 2012 році одружився та переїхав до села Ситківці. Олександр працював будівельником в Києві. Олександр був справжнім патріотом свого краю, адже не зміг стояти осторонь, коли російські окупанти вступили на нашу землю… Вдома Героя чекали дружина, син, сестри, батько та вся родина…», - розповідають про Героя у Жванецькій сільській раді.

Герой загинув 7 червня 2023 року під час бойового зіткнення з силами противника в районі населеного пункту Золота Нива Донецької області… Поховали Олександра Войта в Райгородській громаді, що на Вінниччині.

Загинув Олександр Войт зі Жванецької громади. Фото: з фейсбук-сторінки Жванецької громади.

Вічна шана полеглим воїнам...

Нагадаємо, учора, 6 квітня  в Хмельницькому провели в останню земну дорогу двох захисників України - Андрія Гончарука та Андрія Бондара.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую