ye-logo.v1.2

На Хмельниччині лісівники відкрили нові відпочинкові зони: де вони та який вигляд мають

Суспільство 5387
Загалом лісівники Подільського лісового офісу відкриють для відвідувачів 16 нових рекреаційних комплексів цієї весни
Загалом лісівники Подільського лісового офісу відкриють для відвідувачів 16 нових рекреаційних комплексів цієї весни. Фото: Подільський лісовий офіс

Відвідування таких локацій є безкоштовним.

На Хмельниччині облаштували 5 нових рекреаційних локацій. Вони розташовані на території Ізяславського, Кам'янець-Подільського та Старокостянтинівського лісових господарств. Нині ці відпочинкові зони вже відкриті для відвідувачів, повідомили сайту «Є» у Подільському лісовому офісі.

Зони для відпочинку з альтанками та спеціально відведеними місцями для приготування їжі з'явилися у Михельському, Маківському, Новоушицькому, Красилівському та Самчиківському лісництвах. Кажуть, ініціатива покликана зменшити ризики виникнення пожеж у лісах.

«Під час воєнного стану та пожежонебезпечного періоду відвідування лісів обмежене. «Лісовичками» ми фактично перехоплюємо потік бажаючих відпочити біля багаття. Зони відпочинку – це безпечні альтернативи для якісного проведення часу на природі. Що для гостей комфорт, то для лісівників - додатковий захист від пожеж та засміченості. Адже так люди не заходять в глибину лісу, а зосереджені край доріг. До того ж вогонь у рекреаційних зонах контрольований і є куди викинути сміття», - кажуть у Подільському лісовому офісі.

На відпочинкових майданчиках передбачили спеціальні місця для приготування їжі. Фото: Подільський лісовий офіс

За словами лісівників, з відкриттям зон відпочинку, випадки пожеж зменшилися у десятки разів. До прикладу, якщо у 2022 на Хмельниччині зафіксували 13 пожеж, то минулоріч лише 2.

Такий вигляд має одна із відпочинкових локацій. Фото: Подільский лісовий офіс

Наразі нові локації вже чекають гостей. Щоправда, поки не скрізь є лави та столи, наголошують у Подільскому лісовому офісі. «Вже найближчим часом локації мають дооблаштувати», - кажуть у відомстві. Зазначимо, що відвідування таких відпочинкових зон безкоштовне.

Читайте також: Вночі росія знову атакувала шахедами Хмельниччину

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую