ye-logo.v1.2

Погода на вихідні – на Хмельниччині без синоптичних сюрпризів

Суспільство 913

У найближчі три доби – сухо та майже без опадів.

Вже з наступного тижня, за попередніми прогнозами синоптиків, Хмельниччину накриє дощами по всій території. А ось у найближчі три дні – буде доволі тепла та комфортна погода без суттєвих опадів. Тож, детальніше про прогноз погоди на 12-14 квітня в Хмельницькій області читайте на сайті «Є ye.ua».

За прогнозом Українського Гідрометеоцентру, вночі 11 на 12 квітня на Хмельниччині буде хмарно з проясненнями та без опадів, а температура повітря становитиме 8-12 градусів вище нуля. Вдень у п'ятницю, за даними ресурсу «Метеопост», пориви вітру сягатимуть 10 метрів за секунду. А ось повітря прогріється до 18 градусів тепла.

У суботу, 13 квітня, синоптична ситуація буде схожою. Згідно з даними ресурсу «Meteofor», вночі стовпчики термометрів не піднімуться вище позначки у 10 градусів тепла. Вдень повітря прогріється до 19 градусів тепла, пориви вітру місцями сягатимуть 15 метрів за секунду. Погода буде хмарною, а під вечір може накрапати невеликий дощ.

Хмарну з проясненнями погоду прогнозують у неділю, 14 квітня. За даними ресурсу «Ventusky», вночі температура повітря коливатиметься в межах 9-12 градусів тепла. Вдень стовпчики термометрів можуть сягнути позначки у 23 градуси тепла. Опадів цього дня не прогнозують.

Читайте також: У Городоцькій центральній бібліотеці створили форпост допомоги захисникам

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую