ye-logo.v1.2

Добровільно пішов у штурмові війська: у Хмельницькому прощалися із загиблим на війні Ростиславом Чайковським

Суспільство 7724
Захисник служив у лавах 80-ої окремої десантно-штурмової бригади
Захисник служив у лавах 80-ої окремої десантно-штурмової бригади. Фото: скрін з відео МТРК "Місто"

46-річний захисник виконував бойові завдання на Донецькому напрямку у складі десантно-штурмової бригади.

Сьогодні, 12 квітня, у Свято-Георгіївському храмі хмельничани попрощалися з полеглим на російсько-українській війні захисником – Ростиславом Чайковським. 46-річний чоловік був родом із села Божиківці. Вищу освіту здобував в одному з університетів Хмельницького.

Як повідомляє МТРК «Місто», понад 10 років чоловік жив та працював закордоном. А коли розпочалася повномасштабна війна, повернувся в Україну та долучився до її захисту.

«Він тільки ззовні був великим та кремезним чоловіком, а насправді був добрим, щирим і сміливим. Ніколи не ховався за спини інших, був таким лицарем в обладунках», - розповіла журналістам телеканалу «Місто» про Ростислава Чайковського його подруга дитинства Тетяна Вілавська.

«В березні 2022 року він вже повернувся додому. І оскільки не був військовозобов'язаним, не одразу потрапив на службу. Та через рік вже був на найважчих напрямках, бо записався добровільно у штурмові війська. З вересня минулого року фактично постійно перебував поблизу Бахмута. Мав позивний «Психолог», оскільки мав ступінь магістра з психології», - розповідає про полеглого захисника його дядько Михайло Чайковський.

Ростислав Чайковський воював у лавах 80-ої окремої десантно-штурмової бригади. Загинув напередодні свого дня народження: 8 квітня на Донецькому напрямку під час виконання бойового завдання. У нього залишилися дві доньки.

Поховали Ростислава Чайковського у рідному селі, поруч із могилою матері.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую