ye-logo.v1.2

На Хмельниччині внаслідок негоди знеструмлено десятки населених пунктів (Оновлено)

Суспільство 1004
Внаслідок негоди на Хмельниччині світло повністю або частково відсутнє у 31 населеному пункті
Внаслідок негоди на Хмельниччині світло повністю або частково відсутнє у 31 населеному пункті. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Наразі бригади енергетиків працюють над відновленням енергопостачання.

На Хмельниччині станом на ранок 15 квітня зафіксовано аварійні відключення світла. Про це повідомляють в Хмельницькобленерго. Через нічну грозу та вітер було пошкоджено лінії електропередач, тому світло наразі відсутнє в 31 населеному пункті, у 20 з них – частково. Зараз до ремонтних робіт над відновленням електроенергії залучено 10 бригад.

У відомстві також нагадують споживачам про важливість економного використання електроенергії в періоди пікових навантажень – з 19:00 до 22:00. Через постійні ворожі обстріли об'єктів критичної інфраструктури держави можуть виникати складнощі із генерацією електроенергії. Тому заощадливість дозволить зберігати баланс між виробленою та спожитою електроенергією – від цього залежить цілісність об'єднаної енергосистеми України.

«Правила прості і зрозумілі: не вмикайте одночасно потужні електроприлади, використовуйте їх почергово або перенесіть використання цих приладів на нічні години. Вимкніть зайве освітлення. Якщо кожен споживатиме електричну енергію свідомо – це дасть змогу уникнути додаткових технологічних пошкоджень», - зазначають у Хмельницькобленерго.

ОНОВЛЕНО о 16:20: Електропостачання в області відновлено. Про це повідомив перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.

Читайте також: Низка будинків у Хмельницькому тимчасово будуть без газопостачання: адреси

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую