ye-logo.v1.2

На Нетішинському водосховищі встановлюють штучні нерестовища

Суспільство 653
На Нетішинському водосховищі вже з
На Нетішинському водосховищі вже з'явилося 150 штучних нерестових гнізд. Фото: Хмельницький рибоохоронний патруль

Далі – стежитимуть за станом відкладеної ікри.

На водоймі-охолоджувачі Хмельницької атомної електростанції встановлюють штучні нерестовища, щоб покращити умови природного відтворення водних біоресурсів. Про це повідомили у Хмельницькому рибоохоронному патрулі.

На Нетішинському водосховищі вже з'явилося 150 штучних нерестових гнізд. Їх під контролем рибоохоронного патруля встановив користувач, який здійснює діяльність в умовах режиму спеціального товарного рибного господарства. Далі – разом стежитимуть за станом відкладеної ікри.

«Штучні нерестовища утримуватимуть ікру на однаковій глибині з рівнем води, даючи ікринкам якомога більше шансів на виживання. Субстрат для штучних нерестовищ виготовляють з природних матеріалів – хвойних гілок, сухої трави, очерету, коріння дерев, кущів, на яких відкладають ікру сазан, лящ, плітка та інші аборигенні мешканці наших водойм», - розповідають у Хмельницькому рибоохоронному патрулі.

За словами рибоохоронців, головна перевага штучних гнізд за умови дефіциту природного нерестовища – це низька вартість, достатня міцність і екологічно чистий матеріал.

Читайте також: У березні на Хмельниччині рибоохоронний патруль зафіксував десятки порушень

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую