ye-logo.v1.2

Незаконно приватизований Будинок культури у Хмельницькому повернуть громаді

Суспільство 1416
Будинок рультури у мікрорайоні Ружична повернуть у комунальну власність
Будинок рультури у мікрорайоні Ружична повернуть у комунальну власність. Фото: скрін з відео МТРК "Місто"

Понад 25 років жителі мікрорайону Ружична не мали доступу до приміщення.

Незаконно приватизований Будинок культури у Хмельницькому в мікрорайоні Ружична повернуть в комунальну власність. Про це повідомляють в Окружній прокуратурі міста Хмельницький.

Як зазначають в прокуратурі, встановлено, що об'єкт соціальної сфери, який мав належати територіальній громаді, незаконно перебував у власності приватних юридичних осіб.

«Ще з моменту розпаювання у 1994 році одного колективного сільськогосподарського підприємства, приміщення по вулиці Кам'янецькій у Хмельницькому площею 1025 квадратних метрів мало перейти у комунальну власність. Разом з тим, зацікавленими особами упродовж 15 років вчинялися цілеспрямовані протиправні дії щодо заволодіння вказаною нерухомістю шляхом реєстрації права приватної власності на будівлю. Такі дії неодноразово оскаржувались прокуратурою», - зазначають у прокуратурі.

Встановивши вкотре незаконний перехід будинку культури від одного власника до іншого, прокурори звернулись з позовом до суду про скасування державної реєстрації права приватної власності та повернення приміщення територіальній громаді.

Наразі судовим рішенням позовні вимоги прокуратури задоволено - нежитлове приміщення будинку культури вартістю понад 36 мільйонів гривень підлягає поверненню у комунальну власність.

Нагадаємо, як повідомляв МТРК «Місто», вимагали повернути Будинок культури у комунальну власність громади також і жителі громади. Понад 25 років вони не мали доступу до приміщення. Клуб, за словами місцевих жителів, спорудили ще 1957 року працівники колгоспу «Комунар» та жителі мікрорайону. Згодом будівля перейшла у власність ТОВ ПАТ «Проскурів», яке стало правонаступником колективного господарства, хоча згідно із законом про розпаювання Будинок культури мали б передати у комунальну власність міста. Та цього тоді не зробили.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую