ye-logo.v1.2

Рідним Героя України з Хмельниччини передали його посмертну нагороду

Суспільство 1190
Орден «Золота зірка» передали рідним Руслана Пруса
Орден «Золота зірка» передали рідним Руслана Пруса. Фото: president.gov.ua

Коли почалася повномасштабна війна, Руслан Прус повернувся з-за кордону й не вагаючись став на захист країни.

Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» військовим, яким присвоєно звання Героя України, а також родинам загиблих Героїв. Старшому лейтенанту Руслану Прусу з Кам'янеччини 24 лютого присвоїли звання Герой України посмертно... Сьогодні, 22 квітня, родині полеглого захисника передали його орден «Золота зірка», йдеться на сайті офіційного онлайн-представництва глави держави.

Найвищу державну нагороду Русланові Прусу присвоєно за здійснення визначного геройського вчинку. «У травні минулого року пішов на бойове завдання замість свого побратима, який за станом здоров'я не міг цього зробити. Під час бою в районі Бахмута внаслідок обстрілу зазнав несумісних із життям травм і загинув», - зазначають у президентському представництві.

Руслан Прус народився 11 жовтня 1982 року в селі Хропотова Кам'янець-Подільського району. Він випускник факультету фізичної культури Кам'янець-Подільського університету імені Івана Огієнка. Довгий час викладав у Кам'янець-Подільському військовому ліцеї. Брав участь в АТО на Донбасі. Потім повернувся до мирного життя та поїхав працювати за кордон.

Коли почалася повномасштабна війна, чоловік повернувся із Нідерландів й першого березня 2022 року не вагаючись став на захист України. Боронив рідну землю від російської навали там, де було найскладніше. На західній околиці Бахмуту захисник героїчно виконав своє останнє завдання – врятувавши побратима, сам загинув від поранень не сумісних з життям.

У Руслана Пруса залишилась дружина та маленька донька. Героєві назавжди буде 40...

Руслан Прус. Фото: facebook.com

Читайте також: «Хочу про свій біль кричати на весь світ» - сповідь сестри загиблого Героя Максима Ткаченка

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую