ye-logo.v1.2

На Хмельниччині у власність держави повернули землі поселення черняхівської культури

Суспільство 1133
Позовні вимоги були задоволені, а землі історико-культурного призначення вартістю понад 160 мільйонів  гривень, повернуто у держвласність
Позовні вимоги були задоволені, а землі історико-культурного призначення вартістю понад 160 мільйонів гривень, повернуто у держвласність. Фото: ілюстративне growhow.in.ua

Мова йде про 11 гектарів земель, які є пам'яткою археології.

На Хмельниччині за позовом обласної прокуратури у державну власність повернули землі історико-культурного призначення. Мова йде про поселення черняхівської культури II-V століття до нашої ери, яке розташоване на території Ямпільської селищної тергромади.

Землі є пам'яткою археології національного значення. Втім, зазначають у пресслужбі обласної прокуратури, орган виконавчої влади незаконно відніс цю земельну ділянку до земель сільськогосподарського призначення. А потім передав їх у комунальну власність тергромади.

Для того, щоб не допустити зорювання земель та знищення пам'ятки археології, Хмельницька обласна прокуратура подала до суду позов на повернення 11 гектарів земель. Позовні вимоги були задоволені, а землі історико-культурного призначення вартістю понад 160 мільйонів гривень, повернуто у держвласність.

Читайте також: На Хмельниччині через підрив запалу гранати постраждав чоловік

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую