ye-logo.v1.2

Полеглих Героїв провели в останню дорогу на Новоушиччині та Дунаєвеччині

Суспільство 3799
Вічна шана полеглим воїнам...
Вічна шана полеглим воїнам.... Фото: з соцмереж

«На щиті» повернулися Віталій Дерев'янко та Олександр Великий.

На Хмельниччині в останню земну дорогу провели полеглих захисників України. Новоушиччина прощалася з Віталієм Дерев'янком, Дунаєвеччина - з Олександром Великим.

Учора, 11 травня, на Новоушиччині громада провела в останню дорогу Героя Віталія Дерев'янка - талановитого музиканта, який після початку повномасштабного вторгнення замість музичних інструментів взяв до рук зброю і мужньо захищав Україну.

Як повідомляють в Новоушицькій громаді, перед вторгненням Віталій Вікторович працював художнім керівником, викладачем у Міжрегіональному вищому професійному училищі автомобільного транспорту та будівництва міста Львів.

«Герой народився в Івано-Франківську, згодом проживав у Отрокові. Тут закінчив місцеву школу. Навчався у Кам'янець-Подільському училищі культури за спеціальністю “Музичні інструменти”. Віталій Дерев'янко служив у 14-тій бригаді Національної гвардії України “Червона Калина”. Захисник загинув 27 липня 2023 року в населеному пункті Вербове Пологівського району Запорізької області», - зазначають у громаді.

У загиблого Героя залишилися батьки, дружина, син, донька.

На Новоушиччині громада провела в останню дорогу Героя Віталія Дерев'янка. Фото: Новоушицької тергромади

11 травня «на щиті» повернувся до селища Дунаївці Олександр Великий. Як повідомляють в Новодунаєвецькій селищній громаді, захисник загинув під час ворожого обстрілу 5 травня в районі населеного пункту Вільшана Куп'янського району Харківської області.

«Оленсандр не був жителем селища Дунаївці, але тут проживають його рідні дідусь та бабуся. Усе своє дитинство Олександр провів біля них і перебуваючи на фронті та розуміючи безжальність ворога його останньою волею було, щоб у разі загибелі його тіло поховали у селищі Дунаївці. У віці 8 років Олександр разом із батьками переїхав у Миколаївську область село Веселе, де і навчався у місцевій школі. По закінченню школи вступив у вище професійне училище і здобув спеціальність електрозварювальник. Але доля склалась так, що Олександр працював різноробочим у місті Херсон. Згодом одружився, мріяв виховувати свою маленьку донечку…», - розповідають про захисника у громаді.

Поховали захисника на місцевому кладовищі селища.

Поховали захисника на місцевому кладовищі селища. Фото: Новодунаєвецької тергромади

Нагадаємо, 11 травня, в Городку в останню земну дорогу провели 30-річного захисника Олександра Пєлєшенка.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую