ye-logo.v1.2

У громадах Хмельниччини попрощалися з полеглими воїнами-захисниками

Суспільство 10736
Вічна шана полеглим захисникам...
Вічна шана полеглим захисникам.... Фото: Берездівської тергромади

Герої захищали Україну…

На Хмельниччині в останню земну дорогу провели полеглих захисників. У Полонській громаді прощалися з Сергієм Корніюком, в Маківській громаді – з Ігорем Ясінським, Берездівській – з Миколою Стецюком. На Ізяславщину «на щиті» повернувся Олександр Якимчук.

У Полонській громаді 10 травня провели в останню дорогу захисника з Новоселиці Сергія Корніюка.

Як повідомляють в Полонській міській раді, Сергій Олександрович служив на посаді стрільця-санітара гірсько- штурмового взводу 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Він загинув 1 травня 2024 року під час артилерійського обстрілу при виконанні бойового завдання в районі населеного пункту П'ятихатки Запорізької області.

Сергій Олександрович служив на посаді стрільця-санітара. Фото: facebook.com/infodimpolonne

У Маківській громаді 10 травня прощалися з полеглим на війні Героєм Ігорем Ясінським.

Як повідомляють у громаді, Ігор Ясінський народився 17 січня 1991 року в селі Чечельник. 17 квітня 2024 року під час виконання завдання на Донеччині в населеному пункті Калинівка Герой загинув. Йому назавжди 33…

У Маківській громаді 10 травня прощалися з полеглим на війні Героєм Ігорем Ясінським. Фото: Маківської тергромади

Берездівська громада прощалася 10 травня з полеглим Героєм Миколою Стецюком.

Як повідомляють у громаді, Микола Стецюк народився 22 травня 1999 року в селі Гориця. В 2016 році закінчив Горицький НВК. Після школи навчався у Київському навчально-науковому центрі професійно технічної освіти, де здобув професію слюсаря по ремонту автомобілів. По закінченню працював у комунальному підприємстві з утриманню зелених насаджень в місті Київ. Також працював у Польщі. Коли почалася війна, повернувся і в березні 2022 був мобілізований.

«Три місяці був у Лисичанську. В 2023 – Бахмут, де отримав контузію. Після Бахмуту набув статус ветерана війни. В 2023 році був на навчанні в Британії, згодом у Франції. Отримав навички оператора засобів радіоелектронної протидії. Після повернення відправлений в Харківську область. Загинув 4 травня 2024, отримавши вибухову травму», - розповіли про Героя у громаді.

Берездівська громада прощалася з полеглим Героєм Миколою Стецюком. Фото: Берездівської ОТГ

На Ізяславщину «на щиті» повернувся 41-річний мешканець села Михля Лютарського старостинського округу, молодший сержант, командир відділення мінометного взводу механізованого батальйону Олександр Якимчук. Загинув Герой 5 травня 2024 року на Запоріжжі.

На Ізяславщину «на щиті» повернувся Олександр Якимчук. Фото: Ізяславської міської ради

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую