ye-logo.v1.2

З Героями, полеглими на війні, попрощалися на Хмельниччині

Суспільство 12029
Вічна шана полеглим захисникам..
Вічна шана полеглим захисникам... Фото: Білогірської ОТГ

Герої захищали Україну…

Полеглих захисників російсько-української війни провели в останню дорогу на Хмельниччині. Білогірська громада прощалася з Василем Касянчуком, Ізяславщина – з Олегом Ковальським, Летичівщина – з Олександром Морозом, Наркевицька громада – з Назаром Поїденчуком.

13 травня Білогірська громада прощалася зі своїм Героєм Василем Касянчуком, який загинув на російсько-українській війні.

Як розповідають в Білогірській селищній раді, Василь Петрович Касянчук був справжнім офіцером: мужній, хоробрий, відданий своїй справі.

«Він був прикладом для кожного з них. На посаді командира кулеметного взводу, ніс службу в Запорізькій області. Життя бійця обірвалося 11 квітня 2024 року поблизу населеного пункту Роботине, під час виконання бойового завдання», - зазначають в селищній раді.

Поховали Василя Касянчука в його рідному селі Шимківці.

13 травня Білогірська громада прощалася зі своїм Героєм Василем Касянчуком. Фото: зі сторінки Білогірської селищної ради у фейсбуці

13 травня стало скорботним днем у Наркевицькій громаді: прощалися із захисником, Героєм - Назаром Поїденчуком, який став на захист своєї країни у дуже ранньому віці. Йому назавжди залишиться 20...

«Назар гідно виконував свій військовий обов'язок, захищаючи рідну Україну та нас усіх. Завжди проявляв мужність, відважність та відданість своїй справі. Загинув хлопець 9 травня 2024 року на Донецькому напрямку під час виконання бойового завдання», - повідомляють в Наркевицькій громаді.

Поховали воїна в рідних Пахутинцях.

13 травня стало скорботним днем у Наркевицькій громаді: прощалися із захисником, Героєм - Назаром Поїденчуком. Фото: зі сторінки Наркевицької громади

14 травня навіки повернувся на Ізяславщину 35-річний мешканець села Більчин Олег Вікторович Ковальський. Він був матросом, стрільцем-оператором відділення морської піхоти.

Як повідомляють в Ізяславській міській раді, Олег Ковальський загинув 10 травня на Херсонщині.

Поховали Героя в селі Більчин.

14 травня навіки повернувся на Ізяславщину 35-річний мешканець села Більчин Олег Вікторович Ковальський. Зі сторінки Ізяславської міської ради у фейсбуці

Зустрічала полеглого захисника 14 травня Летичівська громада. Виконуючи бойове завдання у Покровському районі Донецької області 10 травня 2024 року загинув житель села Копитинці Олександр Михайлович Мороз. Захисникові було 38 років.

«Немає у світі горя більшого, ніж хоронити батькам своїх дітей. В пору життєвого розквіту обірвалося життя Олександра Мороза. Війна забрала у батька та матері - сина, у дружини – коханого чоловіка, у сина – турботливого батька, у сестри – дорогого брата, в однокласників, друзів і бойових побратимів – вірного товариша. Вічна шана Героєві», - висловлюють слова співчуття в Летичівській громаді.

Поховали Олександра Мороза в Копитинцях.

Зустрічала полеглого захисника Олександра Мороза Летичівська громада. Фото: з фейсбук-сторінки Летичівської ОТГ

Нагадаємо, у Хмельницькому 14 травня в останню земну дорогу провели Героя російсько-української війни Артема Кушнера.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую