ye-logo.v1.2

«На щиті» додому повернулися четверо воїнів-захисників з Хмельниччини

Суспільство 22233
Вічна шана полеглим воїнам..
Вічна шана полеглим воїнам... Фото: з соцмереж

Герої захищали Україну…

Війна забрала життя чотирьох українських захисників з Хмельниччини. Учора, 15 травня, у Кам'янці-Подільському попрощалися з Дмитром Мудрим, в Судилківській громаді – з Андрієм Дмитерком, в Ізяславі – з Ростиславом Оніщуком, у Старій Синяві – з Володимиром Гурином.

Учора, 15 травня, у Кам'янці-Подільському попрощалися з Дмитром Мудрим.

«Трикратний військовий салют, Державний Гімн України, гіркі сльози та невимовний біль супроводили Захисника до небесного війська... Завжди пам'ятатимемо...», - висловлюють слова співчуття в Кам'янець-Подільській міській раді.

Дмитро Мудрий помер внаслідок хвороби, перебуваючи в зоні бойових дій, на Запоріжжі. Захиснику було 46 років.

У Кам'янці-Подільському попрощалися з Дмитром Мудрим. Фото: Кам'янець-Подільської міської ради

Жалобним днем стало 15 травня в Судилківській громаді. Зі скорботою та болем у душі в останню земну дорогу провели Героя-захисника України, жителя Судилкова, Андрія Миколайовича Дмитерка.

Як розповідають у Судилківській громаді, Андрій Дмитерко народився 27 листопада 1982 року у сім'ї військовослужбовця. З липня 2011 року був прийнятий на військову службу за контрактом. З 2015 року брав участь в АТО (ООС), захищав рідну землю на сході країни. З початку повномасштабного вторгнення рф на територію України хоробро захищав населені пункти Київщини, Чернігівщини, Житомирщини, Черкащини від ненависного окупанта.

Указом Президента України від 27 травня 2022 року Дмитерка Андрія Миколайовича нагороджено медаллю «За військову службу Україні».

Вірний син українського народу, мужній, сміливий, відважний воїн, великий патріот та життєлюб до останнього подиху виконував священний обов'язок – захищав рідну землю від російського агресора. 10 травня 2024 року героїчно загинув поблизу одного з населених пунктів у Запорізької області.

Поховали Дмитерка Андрія у селі Судилків з усіма військовими почестями.

Жалобним днем стало 15 травня в Судилківській громаді: в останню земну дорогу провели Героя-захисника Андрія Дмитерка. Фото: зі сторінки Судилківської громади у фейсбуці

На Ізяславщину учора, 15 травня, навіки повернувся воїн Ростислав Оніщук. 43-річний захисник був стрільцем-помічником гранатометника аеромобільного батальйону. Як повідомляють в Ізяславській міській раді, Ростислав Сергійович загинув 26 квітня під час мінометного обстрілу на Луганщині.

На Ізяславщину навіки повернувся воїн Ростислав Оніщук. Фото: зі сторнки Ізяславської міської ради у фейсбуці

«На щиті» 15 травня повернувся на Старосинявщину Володимир Миколайович Гурин, який віддав своє життя за Україну на території Донецької області. Поховали Героя на місцевому кладовищі селища Стара Синява.

Вічна шана полеглим захисникам...

Читайте також: «Скажеш мамі, що я її дуже любив…» – історія захисника зі Старосинявщини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую