ye-logo.v1.2

У Хмельницькій області розширили перелік можливих перевірок під час воєнного стану: що змінилося

Суспільство 3208
У лютому 2023 року на Хмельниччині було запроваджено перевірку документів в осіб, у серпні додали огляд речей та транспортних засобів
У лютому 2023 року на Хмельниччині було запроваджено перевірку документів в осіб, у серпні додали огляд речей та транспортних засобів. Фото: itc.ua

Наказ вийшов у третій редакції.

У Хмельницькій області розширили перелік повноважень виконавчих органів та органів військового управління, що проводять перевірки громадян. Окрім перевірки документів, огляду речей і транспортних засобів, тепер вони можуть оглядати службові приміщення. Про це йдеться у спільному наказі начальника Хмельницької ОВА Сергія Тюріна та начальника Хмельницького обласного ТЦК і СП Володимира Корпача.

«На час дії правового режиму воєнного стану на території України запровадити перевірку документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, службових приміщень на території Хмельницької області у порядку, визначеному постановою Кабінету міністрів України від 29.12.2021 року № 1456 “Про затвердження Порядку перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану», - зазначається у документі.

Варто зазначити, що це вже третя редакція спільного наказу. У лютому 2023 року на Хмельниччині було запроваджено перевірку документів в осіб, у серпні додали огляд речей та транспортних засобів.

Згідно з постановою Кабміну № 1456 від 29 грудня 2021 року, службовим приміщенням вважається «нежитлове приміщення, що належить суб'єкту господарювання на правах власності або користування, в якому розміщено його виконавчий орган (голова правління, директор тощо) або особу, яка відповідно до установчих документів юридичної особи чи закону виступає від її імені, та має відповідну поштову адресу».

Також цією постановою передбачено, що проводити перевірки та огляди можуть представники Нацполіції, СБУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби, Державної митної служби та Збройних Сил, які визначені в наказі коменданта.

Читайте також: Допомогав виїхати за кордон: хмельницькі правоохоронці оголосили підозру адвокату

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую