ye-logo.v1.2

Сирський відзначив військового медика з Хмельниччини

Суспільство 959
Геннадія Синявського відзначили грошовим серифікатом
Геннадія Синявського відзначили грошовим серифікатом. Фото: Хмельницький обласний ТЦК та СП

З березня 2022 року Геннадій Синявський – у зоні бойових дій.

Військового медика Геннадія Синявського нагородили грошовим сертифікатом за мужність і героїзм, проявлені під час виконання бойових завдань в умовах, пов'язаних з ризиком для життя. Передав йому грошовий сертифікат особисто Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Як зазначили у пресслужбі Хмельницького обласного ТЦК та СП, у січні 2024 року військовий медик у районі одного із населених пунктів Донецької області, під щільним обстрілом противника, здійснив евакуацію тіла загиблого побратима.

Геннадій Синявський родом з Хмельницького. У війську він начальник медичного пункту одного із батальйонів 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка. З березня 2022 року – на фронті. Виконував бойові завдання на території Миколаївської, Херсонської та Донецької областей.

Крім того, що Геннадій Синявський займається забезпеченням медичного та стабілізаційного пунктів, він систематично проводить організацію евакуації поранених та загиблих з поля бою. А у вільний від основних обов'язків час під артилерійськими обстрілами надає меддопомогу цивільному населенню на медичній точці.

До того, як стати частиною війська, Геннадій Синявський займався волонтерською діяльністю. У 2018 році був нагороджений відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

Читайте також: Родинам полеглих на війні захисників із Хмельниччини вручили державні нагороди

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую