ye-logo.v1.2

Йому було лише 18-ть: хмельничанин Павло Фостик навіки спочив у Хмельницькому

Суспільство 2828
Павло Фостик у серпні мав візначити 19-й день народження. Вічна пам
Павло Фостик у серпні мав візначити 19-й день народження. Вічна пам'ять захиснику України!. Фото: suspilne.media

У Хмельницькому попрощалися з молодим захисником України, життя якого забрала російсько-українська війна.

Сьогодні, 17 травня, в Свято-Георгіївському храмі в останню земну дорогу провели 18-річного нацгвардійця Павла Фостика. У серпні йому мало б виповнитися 19-ть…

Захисник України мріяв бути військових, і, як тільки досягнув повноліття, став на захист країни. За повідомленням телеканалу «Місто», випускник хмельницького навчально-виховного комплексу №2 був добровольцем та служив у бригаді «Азов». «Він був завжди позивтиною людиною, - у коментарі МТРК «Місто» розповів Сергій Казмірук, однокласник полеглого Героя. – Він ще в 17 років хотів піти служити, але його не брали. Як мені відомо, пішов із батьком. Був дуже мужнім та сміливим».

«Це якийсь життєрадісний малюк, який мав спочатку величезний страх. Але довів своїми справами та умінням з позитивом виходити з будь якої ситуації, що можна в свої 18 років бути крутим», - каже побратим Леонід.

«З листопада 2023 року Павло брав участь в бойових діях на Донеччині. Були бої і штурми до кінця року. Зараз почалися більше артилерійські обстріли. Він ніколи не відмовлявся виходити на позиції. І взагалі, я не пам'ятаю, щоб він хоч раз відмовився від якогось завдання. Є, звісно, люди, які не витримують. Він, насправді, на свій молодий вік витримував», - розповів «Суспільному Хмельницький» іншим побратим Героя Павла Фостика.

На жаль, 12 травня на Донеччині Павло Фостик загинув. Сьогодні ж, 17 травня, спочив у Хмельницькому на Алеї слави.

Вічна пам'ять Герою! Співчуття рідним та близьким…

 

Читайте також: У Хмельницькому в останню земну дорогу провели захисника України Віктора Марценюка

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую