ye-logo.v1.2

Оновити облікові дані за 60 днів: в Україні вступив в силу закон про мобілізацію

Суспільство 837
Оновити облікові дані тепер можна і онлайн
Оновити облікові дані тепер можна і онлайн. Фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA

У мобільному застосунку «Резерв+» вже успішно авторизувалося 150 тисяч українців.

Відсьогодні в Україні вступив в силу закон про мобілізацію. Усі військовозобов'язані віком від 18 до 60 років впродовж 60 днів повинні оновити свої облікові дані. Таким чином держава планує отримати реальну картину щодо мобілізаційного потенціалу країни.

Які дані необхідно оновлювати, як працюватиме електронний кабінет та яка відповідальність передбачається, коли немає військового квитка з собою, йдеться у матеріалі на сайті «Є ye.ua».

Зокрема, оновити дані до 16 липня поточного року можна трьома способами: у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП), центрі надання адмінпослуг (ЦНАП) або в електронному кабінеті військовозобов'язаного. У пресслужбі Міноборони України поділилися посиланнями на завантаження застосунку «Резерв+». Він доступний як для IOS, так і для Android.

«Станом на 12 годину дня 150 тисяч громадян успішно авторизувалися у застосунку, і ще сотні тисяч запитів – у черзі. Застосунок захищений від DDOS-атак та намагань ворога його зламати, тому функція авторизації може працювати не у всіх одночасно», - повідомили у Мінобороні.

Втім, є також і велика кількість запитань від користувачів «Резерв+». Для того, щоб виправити виникаючі помилки у роботі застосунку та отримати технічну підтримку, Міноборони просить звертатися у службу підтримки.

Читайте також: Погодинних відключень світла на Хмельниччині сьогодні не буде 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую