ye-logo.v1.2

У Хмельницькому презентують збірку творів воїнів

Суспільство 662
Презентація відбудеться напередодні Дня Героїв, який відзначатимуть 23 травня
Презентація відбудеться напередодні Дня Героїв, який відзначатимуть 23 травня. Фото: khm.gov.ua

Серед авторів є полеглі захисники України.

«Центральна публічна бібліотека Хмельницької міської територіальної громади зібрала у виданні літературні твори наших захисників, котрі в лавах ЗСУ бережуть небо України, її спокійні ночі, рідну землю. До збірки увійшли прозові й поетичні роботи дев'яти авторів. Серед них, на жаль, є ті, хто в боротьбі загинув», - повідомляють у пресслужбі Хмельницької міської ради.

Книга «Герої серед нас» демонструє прозову й поетичну творчість воїнів Хмельницької міської територіальної громади, які відстоювали, зараз захищають незалежність і суверенітет України на передовій російсько-української війни. Під час презентації експонуватимуться книжкові виставки «Боротьба нескорених» (книги про російсько-українську війну) та «Волю вільних не зламати» (патріотична творчість місцевих авторів). Також можна буде переглянути виставку цитат авторів, твори яких увійшли до збірки «Війна говорить їхніми голосами».

Презентація збірки творів воїнів-хмельничан «Герої серед нас» відбудеться 22 травня о 17:00 в Мистецькому дворику, що на вулиці Проскурівькій, 18.

Читайте також - «Гаївки під вербами»: хмельничан запрошують на традиційне пісенне дійство

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую