ye-logo.v1.2

На Хмельниччині оновили графіки погодинних відключень світла: коли не буде подачі електроенергії

Суспільство 7831
У випадку суттєвих змін ситуації в об
У випадку суттєвих змін ситуації в об'єднаній енергосистемі України – графік може бути змінено. Фото: 24tv.ua

Обмеження для споживачів діятимуть тільки ввечері.

На Хмельниччині оновили графіки погодинних відключень. Як повідомляють в Хмельницькобленерго, на 20 травня НЕК «Укренерго» довело дозволену величину потужності для Хмельницької області, але тільки на вечірні години. Протягом дня обмежень не повинно бути.

Графік погодинних відключень буде діяти з 19:30 до 23:30 впродовж 5 днів. Утім, наголошують в Хмельницькобленерго, він може дещо зміщуватися у часових рамках.

«Час вимкнення та ввімкнення може дещо зміщуватися, оскільки оперативному персоналу потрібен час на пересування між об'єктами та на здійснення робіт з дотриманням вимог охорони праці. Будь ласка, ставтесь з розумінням до ситуації. Енергетики роблять усе можливе, щоб відключення були якомога коротшими», - зазначили в Хмельницькобленерго.

Графік погодинних відключень. Зображення: Хмельницькобленерго

Перевірити чергу можна у чат-ботах (Viber, Telegram) або у розділі «Погодинні відключення». У випадку суттєвих змін ситуації в об'єднаній енергосистемі України – графік може бути змінено.

Споживачів закликають ощадливо та раціонально використовувати електроенергію, особливо ввечері. З 18:00 до 24:00 просять не вмикати одночасно декілька приладів та вимикати зайве освітлення.

Читайте також: У Летичівській громаді горіла медична установа

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую