ye-logo.v1.2

На Хмельниччині провели в останню дорогу п'ятьох захисників України

Суспільство 10029
Вічна шана полеглим Героям..
Вічна шана полеглим Героям... Фото: Славутської міської ради

Герої захищали країну від ворога…

На Хмельниччині у громадах провели в останню дорогу захисників України, загиблих в боях з російськими окупантами. У Красилові попрощалися з Борисом Мамчуром, Славуті - Євгенія Івановського, на Летичівщині провели в останню дорогу Сергія Дідика, у Судилківської громади, що на Шепетівщині, - Олександра Андрощука, у Кам'янці-Подільському в останню земну дорогу проводжали Олександра Варика.

Сьогодні, 20 травня, жителі Красилівської громади живим коридором пам'яті та шани зустріли траурний кортеж із Героєм, захисником України Борисом Мамчуром.

Як повідомляють в Красилівській міській раді, солдат-кулеметник Борис Мамчур 1983 року народження загинув на Донеччині 15 травня.

"Низько вклоняюсь та висловлюю щирі співчуття найріднішим Героя – мамі Надії Олексіївні та брату Костянтину", - висловлюють співчуття родині Героя в міській раді.

У Красилові прощалися із загиблим захисником Борисом Мамчуром. Фото: Красилівської міської ради

У Славуті в останню дорогу проводжали Євгенія Ігоровича Івановського, який віддав своє життя, боронячи рідну країну від ворожих окупантів.

Як повідомляють в Славутській міській раді, народився Євгеній 20 травня 1984 року в місті Кіровське Шахтарського району Донецької області. Згодом з родиною переїхав до Славути.

«24 лютого 2022 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. Певний час служив в одній із військових частин Шепетівського району та невдовзі був направлений на передову.
Проходив службу в десантно-штурмовій роті військової частини А1910 на посаді стрілець-снайпер», - розповідають у Славутській міській раді.

Загинув Євгеній Ігорович 15 травня 2024 року поблизу населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області в ході виконання бойового завдання внаслідок артилерійського обстрілу противника.

У Євгенія залишилася мама та сестричка.

У Славуті в останню дорогу проводжали Євгенія Івановського. Фото: Славутської міської ради

Сумна звістка надійшла і в Летичівську громаду. Захищаючи Україну, виконуючи обов'язки військової служби 11 травня 2024 року помер військовослужбовець ЗСУ, житель села Голенищеве сержант Сергій Іванович Дідик 1979 року народження.

Як повідомляють в Летичівській селищній раді, з Героєм прощалися у Летичеві та рідному селі Голенищеве, де захисник знайшов свій останній спочинок…

У Летичівській громаді в останню земну дорогу провели Сергія Дідика. Фото: зі сторінки Летичівської селищної ради у фейсбуці

До Судилківської громади, що на Шепетівщині, «на щиті» повернувся український захисник Олександр Іванович Андрощук.

Як повідомляють у Судилківській громаді, Олександр Андрощук народився 16 травня 1980 року у селі Судилкові.

«З дитинства Олександр був дуже трудолюбивим, про таких кажуть: «робота кипіла в його руках», тому, де б не працював, завжди був успішним та відзначався повагою керівництва та колег. Після закінчення Судилківської ЗОШ I-III ступенів здобув професію токаря у Шепетівському професійному ліцеї. Працював 9 років у ДУ «Шепетівська виправна колонія», звідки був переведений працювати у виправну колонію у місто Кривий Ріг. А згодом у Кривому Розі працював першокласним токарем у Криворізькій гірничо-транспортній компанії», - розповідають про захисника.

У квітні 2023 року Олександр Андрощук став на захист України. Головний сержант взводу оперативного призначення однієї з військових частин Національної гвардії України, старший сержант Андрощук героїчно загинув 13 травня 2024 року у бою поблизу одного з населених пунктів Пологівського району Запорізької області.

Поховали Героя у рідному Судилкові з усіма військовими почестями.

До Судилківської громади, що на Шепетівщині, «на щиті» повернувся український захисник Олександр Іванович Андрощук. Фото: Судилківської сільської ради

У Кам'янці-Подільському сьогодні, 20 травня в останню земну дорогу проводжали 40-річного захисника Олександра Варика. Як повідомляють в Кам'янець-Подільській міській раді, стрілець відділення снайперів загинув 14 травня на Донеччині під час виконання бойового завдання.

Поховали Героя на Алеї Слави.

У Кам'янці-Подільському сьогодні, 20 травня в останню земну дорогу проводжали 40-річного захисника Олександра Варика. Фото: Кам'янець-Подільської міської ради

Вічна шана полеглим Героям...

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую