ye-logo.v1.2

Коли у школах Хмельницького пролунає останній дзвінок та яким буде його формат

Суспільство 4459
Останні дзвоники організовуватимуть із врахуванням безпекових правил
Останні дзвоники організовуватимуть із врахуванням безпекових правил. Фото: УНІАН

З третього червня у навчальних закладах міста стартує оздоровча кампанія.

Під час дії воєнного стану в навчальному процесі українських шкіл відбулись певні зміни. Спочатку через повномасштабне російське вторгнення уроки проходили дистанційно. Потім, адаптуючись до блекаутів і безпекових викликів, відбувався поступовий перехід на очну форму. Через це у низці міст України навчання тривало довше – діти могли йти на канікули не в кінці травня, а в червні.

У постанові Міносвіти від 16 серпня 2023 року йдеться, що цього року навчальний рік триватиме до 28 червня. Однак, встановлена норма має рекомендаційний характер, а остаточний день проведення останнього дзвінка та формат заходу керівництва шкіл встановлюють самостійно, залежно від ситуації у регіоні.

Оскільки впродовж року в освітньому процесі у школах Хмельницького не було пауз, продовжувати навчальний процес до кінця червня потреби немає. Навчальний рік завершиться 31 травня. Цього дня для школярів пролунає останній дзвінок, розповіла сайту «Є» виконуюча обов'язки директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Ольга Кшановська.

За її словами, формат проведення урочистостей буде такий, як і минулого року. Останні дзвоники організовуватимуть із врахуванням безпекових правил.

«Головний акцент буде на 4-ті, 9-ті й 11-ті класи. Задля безпеки це не мають бути масові заходи. Звісно, що на цей захід хочуть прийти батьки. Тож слід, аби усі мали можливість у разі повітряної тривоги сховатися в укриття. І з міркувань безпеки, не затягувати у часі», - зазначила Ольга Кшановська.

З третього червня, зауважує посадовиця, у закладах середньої освіти Хмельницького стартує оздоровча кампанія. Будуть функціонувати пришкільні та спортивні табори.

«Відповідно і заклади дошкільної освіти будуть працювати трішки в іншому форматі. Більш акцент будемо ставити на оздоровлення. Буде змінено і меню, і режим в дошкільних закладах. У липні-серпні дитячі садочки працюватимуть у черговому режимі, оскільки немає такого великого попиту на їх відвідування», - каже Ольга Кшановська.

Раніше сайт «Є» писав, що в червні працюватимуть усі заклади дошкільної освіти. Впродовж наступних двох місяців їх кількість буде меншою. 

Читайте також: Дитячий садок пошкоджено внаслідок обстрілу: у Ярмолинцях планують побудувати новий дошкільний заклад

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую