ye-logo.v1.2

На Дунаєвеччині відкрили меморіальну дошку на честь захисника Олега Кріля

Суспільство 542
Вічна шана полеглому захисникові..
Вічна шана полеглому захисникові... Фото: Дунаєвецької тергромади

Його життя обірвалося у 45…

На Дунаєвеччині вшанували пам'ять загиблого захисника України Олега Кріля. 20 травня в селі Зеленче відкрили пам'ятну на честь Героя російсько-української війни.

Як повідомляють в Дунаєвецькій територіальній громаді, до Зеленчанської гімназії, де навчався Олег Кріль, вшанувати його пам'ять прийшли рідні, близькі, друзі. Почесне право відкрити меморіальну дошку надали батькам захисника.

«На жаль Олегу Борисовичу так і не виповнилося 46…, - кажуть у громаді. - У день його народження відбулось поховання захисника… Скільки мрій, планів, справ залишилися незавершеними, скільки думок, почуттів - не висловленими. Для нас він Герой, а для батьків – дорогий син, для дружини – коханий чоловік для донечок – люблячий татусь, якого вже ні побачити, ні почути і не обійняти…»

Народився Олег Борисович 24 серпня 1977 року. Закінчив місцеву школу, – розповідають односельці та друзі Героя. – Згодом проходив військову службу в ракетних військах. Навчався в Новоушицькому сільськогосподарському технікумі. Багато працював: спочатку – бригадиром тракторної бригади у СВК «Зеленченський», згодом – оператором газової котельні Зеленченської гімназії, потім – на комбайні й тракторі на різних сільгосппідприємствах, деякий час – у лісництві. Олег дуже любив природу. А найбільше любив дружину Інну та донечок – Діанку і Христинку. Мріяв про сімейний затишок, був зразковим чоловіком і батьком.

У грудні 2022 року Олега Борисовича мобілізували. Загинув Олег Кріль 17 серпня 2023 року, виконуючи військовий обов'язок, поблизу населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області. До свого 46 дня народження 45-річний Олег Борисович не дожив тиждень.

Вічна шана полеглому Героєві…

20 травня в селі Зеленче відкрили пам'ятну на честь Героя російсько-української війни. Фото: Дунаєвецької тергромади

Загинув Олег Кріль 17 серпня 2023 року, виконуючи військовий обов'язок, поблизу населеного пункту Мала Токмачка Запорізької області. Фото: Дунаєвецької тергромади

Нагадаємо, днями також на Дунаєвеччині відкрили меморіальну дошку захиснику Віктору Решетюку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую