ye-logo.v1.2

У Кам'янці-Подільському на довговічному камені закарбували пам'ять про Героя Миколу Камінського

Суспільство 662
Миколі Камінському назавжди 40..
Миколі Камінському назавжди 40... Фото: Михайло Посітко/ Telegram

Вже більше року, як захисника не стало…

У Кам'янці-Подільському 22 травня відбулось відкриття меморіальної дошки на честь загиблого у російсько-українській війні захисника Миколи Камінського. Її встановили на фасаді природничо-економічного факультету Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Про це повідоми в міський голова Михайло Посітко.

Як згадують у громаді, Микола Камінський був завзятим та відповідальним, справжнім патріотом своєї країни. Не вагаючись пішов захищати рідну землю. 26 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання воїн загинув внаслідок вибуху. Йому назавжди залишиться 40…

«Кожного разу ми маємо не просто бути присутніми, а також і доносити ці звитяги, ці благородні вчинки, цю любов громадян, до України, яку проявляють військовослужбовці, силовики, ризикуючи своїм життям. Маємо це передавати, нести нашим дітям, говорити про це. Герой Микола – це є яскравим прикладом любові до вітчизни, до України, до ближніх. Втрачаючи захисника, кожен має зрозуміти, що це особиста втрата, оскільки захищав він кожного з нас», - зазначив на відкритті пам'ятної дошки заступник міського голови Мирослав Смотров.

Читайте також: День Героїв: у Хмельницькому вшановуватимуть захисників та борців за волю (програма заходів)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую