ye-logo.v1.2

На Хмельниччині двом ув'язненим дозволили вступити у військо: перші ухвали суду

Суспільство 1142
Перші ухвали про моблізацію засуджених видали у суді 21 травня. 22 - розглянули 50 подібних справ
Перші ухвали про моблізацію засуджених видали у суді 21 травня. 22 - розглянули 50 подібних справ. Фото: Віталій Носач, РБК-Україна

Умовно-достроково звільнили від покарання засуджених за крадіжки перед війною.

Перші ухвали стосовно мобілізації засуджених у вівторок, 21 травня, видав Хмельницький міськрайонний суд. До лав Збройних Сил, згідно з цими рішеннями, доєднаються двоє мешканців області, повідомляють у пресцентрі відомства.

Добровільне бажання проходити військову службу виявили чоловіки 2000-го та 1981-го років народження – мешканці сіл Хмельницького та Красилівського районів. Обидвоє були засуджені за крадіжки перед війною. У жовтні та листопаді 2022 року вони були ув'язнені на 4 роки і 9 місяців та на 5 років і 5 місяців відповідно.

В ухвалі зазначається, що засуджені вже пройшли відповідні комісії та професійно-психологічний відбір. Вони придатні до військової служби за станом здоров'я та мають достатній рівень фізичної підготовки.

Після звільнення від відбування покарання, чоловіки підпишуть контракт. Далі за ними буде здійснюватись адміністративний нагляд командирами військової частини. Серед обмежень – заборона перебувати за межами місця дислокації військової частини та виїжджати у особових справах без дозволу командира.

До слова, ще 50 подібних питань у Хмельницькому міськрайонному суді розглянули у середу, 22 травня.

Нагадаємо, 17 травня Зеленський підписав законопроєкт про мобілізацію засуджених. Згідно з ним, умовно-достроково звільнитись від покарання зможуть лише громадяни, які в минулому були ув'язнені за нетяжкі злочини. В Мін'юсті підрахували, що бажаючих піти з нар до лав ЗСУ набереться до 4,5 тисяч. А 3 тисячі ув'язнених подали заяви на умовно-дострокове звільнення.

Читайте також: Голову МСЕК на Хмельниччині позбавили волі на 2 роки за хабар

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую