ye-logo.v1.2

У Хмельницькому хочуть створити майданчик для каністерапії та вигулу тварин

Суспільство 1058
На майданчику, за ідеєю авторки, можна буде проводити сеанси каністерапії
На майданчику, за ідеєю авторки, можна буде проводити сеанси каністерапії. Фото: gre4ka.info

Це один із 28 проєктів, що пройшли конкурсний відбір у межах Програми «Бюджет участі». Далі - голосуватимуть хмельничани.

У Хмельницькому може з'явитися спеціально відведене місце для вигулу тварин та каністерапії. Створити такий майданчик пропонують у рамках Програми «Бюджет участі». Це один із 28 проєктів, що пройшли конкурсний відбір.

Як зазначає авторка ідеї Ольга Шевцова, створення майданчика для вигулу та тренування тварин сприятиме вирішенню проблеми із вигулом чотирилапих у місті. Водночас на цій локації можна буде проводити сеанси каністерапії - коли собаки стають помічниками для підтримки психоемоційного стану людини. Це сприятиме комплексній реабілітації українських захисників та їх родин, йдеться в описі проєкту.

Підтримати цю ідею або 27 інших - надалі будуть вирішувати мешканці міста й громади. Сьогодні, 27 травня, розпочалося онлайн-голосування через електронну систему «Громадський бюджет»: https://budget.e-dem.ua/6810100000. Тут можна ознайомитися зі всіма пропозиціями. Проголосувати є можливість до 10 червня. Ідеї, які наберуть найбільшу кількість голосів, будуть реалізовані за бюджетні кошти у 2024 році.

Читайте також: Нитки, голка й полотно: як в руках ветерана Романа Дідери народжуються вишивки у різних техніках

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую