ye-logo.v1.2

Екскурсія у навушниках: у Гуфі-центрі запрацював аудіогід двома мовами

Суспільство 509
Аудіогід доступний двома мовами - англійською та українською
Аудіогід доступний двома мовами - англійською та українською. Фото: з фейсбук-сторінки Гуфі-Центру

Тепер відвідувачі зможуть самостійно прослухати екскурсію англійською чи українською у кожному з п'яти навчальних просторів.

У відвідувачів хмельницького навчального центру поводження з відходами з'явилася нова можливість: тепер прослухати екскурсію можна самостійно, використовуючи аудіогід. Працівники офісу «Розумне довкілля. Хмельницький» завершили роботу над проєктом по створенню аудіозапису екскурсійного туру по Гуфі-центру. Аудіогід доступний двома мовами – англійською та українською, все, що потрібно зробити – відсканувати спеціальний QR-код, обрати необхідний навчальний простір та слухати розповідь у власних навушниках.

Ідея створення такого аудіогіда у працівників Офісу з'явилася пів року тому, розповідає у коментарі для сайту «Є ye.ua» Світлана Каритун, координаторка Гуфі-центру. Екскурсійні тури час від часу відвідували іноземці, а гіди навчального центру не мали можливості проводити екскурсії англійською мовою. Також аудіогід українською дасть можливість чисельним відвідувачам центру самостійно відвідати екскурсію в будь-який зручний момент.

Реалізація проєкту забрала не надто багато часу, бо сама структура екскурсійного туру вже була. Правда, для запису її трохи скоротили, потім переклали англійською та записали. Англомовну версію аудіогіда начитав керівник офісу «Розумне довкілля. Хмельницький» Іван Підопригора, україномовна версія звучить голосом Світлани Каритун.

«У холі Центру коло мапи переміщення ви знайдете необхідних два коди для сканування: один з аудіогідом англійською мовою, інший – українською. Вони дають можливість зайти на спеціальну платформу з можливістю обрати голосовий супровід під конкретний навчальний простір. Це не один звуковий файл, ви завжди можете обрати самостійно, про що ви хочете дізнатися, - розповідає Світлана Каритун. – Для того, щоб вам було комфортно прослуховувати екскурсію, ми рекомендуємо взяти із собою ваші улюблені навушники. Втім, якщо ви забудетесь це зробити, гіди Гуфі-центру вам їх можуть надати за запитом».

За спостереженнями працівників Офісу, англомовний аудіогід стане у нагоді не тільки іноземцям, а також тим, хто практикує вивчення англійської мови. Запити на створення такої можливості ще декілька років тому були отримані від хмельницьких освітніх закладів. Тепер у школярів така можливість з'явилась.

Читайте також: Спортсмен із Хмельниччини став бронзовим призером міжнародних змагань з тхеквондо

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую