ye-logo.v1.2

У Хмельницькому попрощалися з двома захисниками

Суспільство 12870
Прощання з воїнами відбулося у понеділок, 27 травня
Прощання з воїнами відбулося у понеділок, 27 травня. Фото: МТРК "Місто"

Пішли із життя воїни Олександр Бодюль та Сергій Сірий...

Сьогодні, 27 травня, у Хмельницькому провели в останню земну дорогу захисника Олександра Бодюля. Його життя обірвалося 22 травня, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Олександр Бодюль родом із села Пирогівці, що поблизу Хмельницького. У цивільному житті він працював таксистом. А в жовтні 2022 року став добровольцем, доєднавшись до 19-ої ракетної бригади «Свята Варвара». Разом із побратимами боронили Україну на сході. 

«Він був життєрадісною людиною, активною. Завжди приходив на допомогу. Веселий, любив жартувати. Любив життя і любив Україну. Він просто не міг сидіти і чекати, дивлячись, що відбувається», - ділиться родичка загиблого Героя Людмила Войтюк.

У Олександра Бодюля залишилося дві дочки і син. Поховали захисника на кладовищі у його рідному селі Пирогівці.

Навколішки хмельничани провели також сьогодні в останню дорогу захисника Сергія Сірого. 21 травня серце Героя припинило битися…

Сергій Сірий за фахом був архітектором. Працював у хмельницькому проєктному інституті «Цивільбудпром». На захист країни він вперше став ще у 2014 році. Продовжив боротьбу і з початком повномасштабного російського вторгнення. Ніс службу у складі 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Друзі й рідні згадують, був дружнім й любив життя.

«Пішов на фронт у 2014 році. За рік повернувся. Поробив з нами трошки, а потім знову пішов… Фахівець, з технікою справлявся добре. Був хорошою людиною», - згадують колеги Героя у коментарі МТРК «Місто».

У Сергія Сірого залишилася мама й сестра. Йому назавжди 43. Поховали захисника на кладовищі у мікрорайоні Ракове, на Алеї померлих Героїв.

Читайте також: На Хмельниччині в останню путь провели двох українських захисників

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую