ye-logo.v1.2

У Хмельницькому попрощалися з Героєм Богданом Копиловським

Суспільство 3272
Богдан Копиловський став на захист держави з перших днів повномасштабного російського вторгнення
Богдан Копиловський став на захист держави з перших днів повномасштабного російського вторгнення. Фото: МТРК "Місто"

Йому назавжди залишиться 30…

Сьогодні, 28 травня, хмельничани провели в останню земну дорогу захисника Богдана Копиловського. Він загинув 19 травня під час виконання бойового завдання на Харківщині, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Богдан Копиловський був родом зі Старокостянтинівщини. У початкових класах навчався у Сковородківській школі, а згодом разом з батьками та двома братами переїхали до Хмельницького.

Після закінчення школи здобув професію кухаря. Працював у місцевому закладі харчування. Коли почалося повномасштабне російське вторгнення, не вагаючись став на захист країни. Пішов добровольцем, записавшись у тероборону. Під час служби отримав звання молодшого лейтенанта. Був командиром взводу.

Як згадує перша вчителька Богдана Тетяна Давидюк, Богдан був лідером в класі й душею компанії. Позитивна і добра людина, діляться друзі.

«Своїх дітей не мав, але допомагав виховувати моїх. Старшу дочку волейболу навчав, молодшого сина - фотографії. Він дуже любив готувати…», - згадує товариш Героя Андрій.

У Богдана Копиловського залишилися батьки та двоє менших братів. Останній спочинок воїн знайшов на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове. Йому назавжди залишиться 30...

Читайте також: На Хмельниччині передали родині полеглого воїна його державну нагороду

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую