ye-logo.v1.2

У «Хмельницькобленерго» змінився керівник

Суспільство 11373
До призначення на цю посаду Олексій Філіпчук був технічним директором Товариства
До призначення на цю посаду Олексій Філіпчук був технічним директором Товариства. Фото: Олексій Філіпчук/ facebook

Новим виконуючим обов'язків генерального директора став Олексій Філіпчук.

У «Хмельницькобленерго» відбулися кадрові зміни – товариство отримало нового керівника. Олег Козачук пішов з посади виконуючого обов'язки гендиректора. Тепер «Хмельницькобленерго» буде під керівництвом Олексія Філіпчука.

Відповідне рішення ухвалили 5 червня на засіданні Наглядової ради Товариства. Сьогодні нового керівника представили колективу, інформують в пресслужбі компанії.

Зазначимо, що до призначення на цю посаду Олексій Філіпчук був технічним директором Товариства. 

«Олексій Сергійович є висококваліфікованим менеджером. Він глибоко розуміє виробничі процеси ОСР та напрямки розвитку Товариства, пройшов трудовий шлях від електромонтера до технічного директора, плідно працюючи та досягаючи встановлених цілей. Перед АТ «Хмельницькобленерго» стоятимуть нові виклики в питанні автоматизації процесів та розвитку електричних мереж, в тому числі SMART GRID. Впевнений, що під керівництвом Олексія Сергійовича Товариство продовжить стрімкий розвиток та збереже свій потенціал з урахуванням військових викликів», - зазначив виконуючий обов'язки гендиректора АТ «Українські розподільні мережі» Артем Мартинюк.

Нагадаємо, що з 2016 року й цього часу виконуючим обов'язки генерального директора АТ «Хмельницькобленерго» був Олег Козачук.

Читайте також: На Хмельниччині ліквідували масштабну пожежу, яка виникла внаслідок атаки ворожими дронами

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую