ye-logo.v1.2

Із загиблими на війні Героями прощалися в Шепетівці, Славуті та Сатанові

Суспільство 5907
Вічна шана полеглим воїнам..
Вічна шана полеглим воїнам... Фото: Шепетівської міської ради

Їх життя обірвалося на війні з російськими окупантами.

У громадах на Хмельниччині попрощалися із загиблими захисниками України, життя яких обірвалося на російсько-українській війні. Учора, 6 червня, в Шепетівці в останню дорогу провели Богдана Шахова, в Славуті прощалися з Олександром Крупком, в Сатанові – з Василем Бевзом…

Учора, 6 червня, Шепетівська громада назавжди попрощалася з із захисником України Богданом Шаховим.

Як повідомляють в Шепетівській міській раді, Богдан Шахов був оператором безпілотних літальних апаратів. Народився захисник 26 лютого 1998 року в Шепетівці. Навчався Богдан у загальноосвітній школі №7, після закінчення 9 класів, у 2013 році, продовжив навчання у Шепетівському профільному ліцеї за спеціальністю «столяр». Після закінчення ліцею Богдан вирішив обрати військову спеціальність та підписав контракт.

«Після початку повномасштабної війни Богдан пішов у військкомат добровольцем. Він розумів, що має досвід та можливість захистити найрідніших. Цьогоріч був переведений до 79 окремої десантно-штурмової Таврійської бригади. Ще з часів АТО мав позивний Детройт.

«Близькі згадують, що Бодя був дуже добрим та сонячним юнаком, зовсім не конфліктним, позитивним та легким у спілкуванні. Мав захоплення - колекціонував іграшкові моделі машин. Богдан мріяв навчитися грати на гітарі та на 25-річчя, від рідних, у подарунок отримав омріяний інструмент. Востаннє Богдан приїздив додому в кінці травня на день народження дружини. Востаннє спілкувався з дружиною телефоном 2 червня ввечері. За кілька годин зв'язок з ним зник…», - розповідають в міській раді.

Загинув Богдан Шахов 2 червня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку.

Шепетівська громада назавжди попрощалася з із захисником України Богданом Шаховим. Фото: Шепетівської міської ради

У Славуті 6 червня повернувся на вічний спокій до рідної домівки захисник України Олександр Миколайович Крупко.
Як повідомляють в Славутській міській раді, народився Олександр 13 листопада 1984 року в Славуті.

«У січні 2024 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. Службу проходив у складі першого прикордонного загону Державної прикордонної служби України на посаді інспектора прикордонної служби. Старший солдат Крупко Олександр Миколайович загинув смертю Героя 30 травня 2024 року в районі населеного пункту Нестерне Харківської області під час здійснення заходів, необхідних для забезпечення оборони України», - повідомляють в міській раді.

У Захисника України залишися батьки, старші брати, син та донька...

Рідні, друзі та близькі Олександра згадують його як надзвичайно доброзичливу та щиру людину, яка завжди була готова прийти на допомогу, надійного побратима та товариша. Він був люблячим сином, братом, батьком, підтримкою для своєї сім'ї.

Поховали Героя на «Новому кладовищі» з усіма військовими почестями.

У Славуті 6 червня повернувся на вічний спокій до рідної домівки захисник України Олександр Миколайович Крупко. Фото: виконавчого комітету Славутської міської ради

А в Сатанові учора, 6 червня, провели в останню дорогу загиблого героя Василя Бевза.

Як повідомляють в Сатанівській селищній територіальній громаді, Василь Бевз з березня 2023 року боронив Україну від російської навали, служив в артилерійському відділенні. Загинув 31 травня поблизу села Петрівка Харківської області внаслідок артилерійського обстрілу.

У Сатанові учора, 6 червня, провели в останню дорогу загиблого героя Василя Бевза. Фото: Сатанівської селищної ради

Вічна шана полеглим захисникам…

Нагадаємо, учора, 6 червня, у Хмельницькому в останню земну дорогу провели Героя російсько-української війни Віктора Семонешка.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую