ye-logo.v1.2

На Хмельниччині з підприємця стягнули майже 1,8 мільйона гривень, які він отримав за товар без проведення тендеру

Суспільство 8449
Наразі кошти знову повернули до держбюджету
Наразі кошти знову повернули до держбюджету. Фото: ілюстративне, Залізяка / Youtube

Мова йде про електровелосипеди, які мала намір закупити держустанова обласного значення.

На Хмельниччині одна з державних установ обласного значення уклала контракт з підприємцем на закупівлю електричних велосипедів. Однак це відбулося без проведення процедури відкритих торгів. Тож суд зобов'язав підприємця повернути кошти назад, повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.

Згідно з матеріалами справи, минулого року в держустанові обласного значення мали намір закупити електровелосипеди загальною вартістю 1 мільйон 760 тисяч гривень. Утім уклали договір з одним заздалегідь визначеним учасником, в обхід проведення процедури відкритих торгів.

Це стало підставою для звернення до суду, який повністю задоволив позовні вимоги, кажуть в Хмельницькій обласній прокуратурі. Наразі кошти знову повернули до держбюджету.

Зазначимо, що ймовірно, замовником могла бути Хмельницька обласна державна лікарня ветеринарної медицини. У листопаді в держустанові оголосили тендер на закупівлю електровелосипедів FADA JIO на суму 1 мільйон 760 тисяч гривень. Утім, як стало відомо з сайту «Прозоро», торги так і не відбулися. Єдиним учасником тендеру був Гарник Володимир Володимирович. Його пропозиція позначена як «відхилена».

Читайте також: Депутатку з Кам'янеччини та її дітей затримали за співпрацю з фсб

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую