ye-logo.v1.2

На Шепетівщині, Летичівщині та Теофіпольщині попрощалися з захисниками України

Суспільство 2012
Вічна шана полеглим захисникам..
Вічна шана полеглим захисникам... Фото: Крупецької тергромади

Герої захищали країну від ворога.

На Хмельниччині у громадах попрощалися із захисниками України. В останню дорогу провели воїнів в Крупецькій громаді на Шепетівщині, на Теофіпольщині та Летичівщині.

Учора, 10 червня, жителі Крупецької громади попрощалися з воїном - Олександром Васильовичем Шпаком 1996 року народження.

Як розповідають у громаді, в серпні 2022року Олександр пішов добровольцем захищати незалежність України . В грудні 2023року Олександр отримав поранення і, перебуваючи на реабілітації, потрапив в аварію. 7 червня після важких травм серце воїна перестало битися...

У Олександра залишилися батьки, дружина та 5-річний син.

Жителі Крупецької громади попрощалися з воїном Олександром Шпаком. Фото: Крупецької громади

На Летичівщині учора, 10 червня, в останню дорогу проводжали командира відділення розвідувального взводу Юрія Олександровича Костюкова 1988 року народження з села Майдан-Вербецький.

Як повідомляють в Летичівській селищній раді, Юрій Костюков загинув, захищаючи Україну, 6 червня 2024 року в Донецькій області.

«Як багато ще не встиг Юрій у своєму житті. Війна забрала у матері сина, у дружини коханого чоловіка, у маленької донечки - турботливого татуся, у сестри - дорогого брата, в однокласників, друзів і бойових побратимів – вірного товариша. Світлий образ Юрія Костюкова назавжди залишиться у пам'яті тих, з ким перетиналися його життєві дороги», - висловлюють слова співчуття у громаді.

На Летичівщині в останню дорогу проводжали командира відділення розвідувального взводу Юрія Олександровича Костюкова. Фото: зі сторінки Летичівської селищної ради у фейсбуці

«На щиті» у село Гаврилівка, що на Теофіпольщині, повернувся Іван Іванович Гнатів 1978 року народження.

Як повідомляють в Теофіпольській громаді, Герой загинув 26 травня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Вільшана Куп'янського району Харківської області.

«Смерть Івана Івановича стала великою втратою для всієї родини, друзів та знайомих. Теофіпольська громада висловлює глибокі співчуття рідним та близьким загиблого. Схиляємо голови у скорботі з приводу тяжкої втрати. Світлий, добрий спомин про Івана назавжди залишиться у наших серцях», - висловлюють слова співчуття у громаді.

Поховали Героя у селі Гаврилівка.

«На щиті» у село Гаврилівка, що на Теофіпольщині, повернувся Іван Гнатів. Фото: зі сторінки Теофіпольської селищної ради у фейсбуці

Вічна шана захисникам...

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую