ye-logo.v1.2

На нас чекає тепла, з нестійким сніговим покривом зима

Суспільство 5699

Прогнози Гідрометцентру та народного синоптика з Хоптинець Городоцького району частково співпадають

Український Гідрометцентр прогнозує теплу зиму. У грудні, передбачають фахівці, температура буде близькою до норми, а от січень-лютий будуть теплішими на один-два градуси. А от морозів нижче 30 градусів не передбачається. За прогнозами Гідрометцентру, зима почнеться у звичні терміни. Але характер зимової погоди очікується дуже мінливий, із нестійким сніговим покривом і значною кількістю небезпечних явищ, пов'язаних з посиленням швидкості вітру, ожеледдю і налипанням мокрого снігу. Частково прогнози Гідрометцентру збігаються з передбаченнями народного синоптика з Хоптинець Городоцького району Броніслава Залевського. Броніслав Францович також прогнозує теплу зиму. Але похолодання він таки наврочив. “З 23 лютого до 20 квітня очікується холодний період, - передбачає пан Броніслав. - Від початку третьої декади квітня і до 1 липня погода буде вологою, але основні опади випадатимуть в Західній Європі і на Закарпатті. Липень-серпень наступного року обіцяють бути теплими, осінь – дощовою, а зима – холодною”.
Початок затяжних дощів, за прогнозами ще одного народного синоптика – Володимира Лиса з Волині, почнуться у середині листопада. Наприкінці місяця очікується сніг. У перші дні грудня ще буде відносно тепло, однак вже через кілька днів значно похолодає і випадатиме сніг. А от перед самим Новим роком знову потепліє. Щоправда, за прогнозами синоптика з Дніпропетровська Валерія Некрасова, Новий рік буде зі снігом та морозом, а грудень очікується холодним, з морозами та ожеледдю.

Щодо найближчого часу, то до кінця жовтня очікується відносно тепла погода: вдень – 11-13 градусів тепла, ночі будуть без заморозків. Сонячні дні чергуватимуться з мінливими, йтимуть невеликі дощі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую