ye-logo.v1.2

Бездомні собаки шукали нових господарів

Суспільство 1213 1

У вихідні в рамках щорічної виставки породистих собак вперше за всю її історію існування провели ще й акцію-виставку безпородних безпритульних собак.

Акція «Знайди друга», що проходила на майданчику біля авто-кінотеатру (м-н Дубове), покликана привернути увагу до проблем бездомних тварин та показати, що навіть безпородні собаки здатні подарувати людям любов та відданість.
 Під час акції дев’ять собак, одягнені у костюми, разом з волонтерами показали сценку «Ходить гарбуз по городу», а потім волонтери розповіли історію життя кожної тваринки.  Члени хмельницької організації захисту тварин «Врятуй життя» кажуть, що у їхньому притулку для тварин живуть 30 різних собак, які чекають на нових господарів. Усі тварини мають щеплення та ветеринарні паспорти, тому можна не хвилюватися за стан їхнього здоров’я. До речі, волонтери захопили з собою ще й трьох цуценят, і одне цуценя під час акції знайшло нову родину: дівчинка Катя прийшла сюди саме для того, щоб знайти та забрати додому нового пухнастого друга.


Коментарі:

Ноїв ковчег - Тернопіль 10.10.2010 21:58

Молодці хорошу справу робите , ми у Тернополі теж займаємося прилаштуванням цуциків та великих собак - http://noivkovcheg.com.ua/ . Велике Вам спасибі !!!!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую