ye-logo.v1.2

«Як ви боретеся з осінньою хандрою?» –

Суспільство 1476

запитали ми у відомих хмельничан

Микола Бенедищук,  директор школи іконопису «Нікош»: – Взагалі, у мене нема часу на щось подібне, хоча інколи хочеться похандрити. Нещодавно трохи захворів – застудився. Можливо, це й була хандра. А якщо серйозно, то я постійно працюю, займаюся з учнями, уся школа тримається на моїх плечах: я і за директора, і за вчителя, і за друга й порадника. Та й за натурою я завзятий оптиміст, тягнуся до світлого та маю велике бажання до життя. Про яку тут хандру думати?

Наталя Молдован, солістка-органістка Хмельницької обласної філармонії: – Коли в мене починається щось подібне на хандру, я намагаюся робити будь-що, аби її прогнати. Не слід сидіти, склавши руки, та чекати, коли все само собою минеться. Варто просто змусити себе піднятися з дивана, зустрітися з друзями у кафе за чашкою кави або просто почитати цікаву книгу на свіжому повітрі. А ще від хандри рятує мистецтво.

Лариса Курманова, акторка театру ім. М. Старицького  – В депресію не впадаю ніколи і хандри у мене теж не буває. А от настрій буває різним. Але на те ми й люди, аби з поганими емоціями боротися. Якщо таке трапляється – мене рятують прогулянки містом, спілкування з друзями тощо. А ще, полюбляю посидіти вдома із хорошою книгою чи послухати приємну музику. Пісні та мелодії обираю залежно від емоційного стану: іноді хочеться веселощів, а іноді – романтики.

Віктор Бориско, директор медичного центру «Призма Он» – Хандри у мене не буває і – ніколи не було! Я щодня занадто зайнятий, тому на те, щоб «хандрити», просто не вистачає часу. Робота – найкращі ліки!


Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую