ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Кількість населення Хмельницької області зменшилася на 3600 людей

Суспільство 6961

Станом на перше жовтня чисельність наявного населення області, за оцінкою, становила 1 мільйон 323,3 тисячі осіб.

Такі дані наводить Головне управління статистки. Зменшення населення, як повідомляють в управлінні, відбулось виключно за рахунок природного скорочення – 4,2 тисячі осіб, водночас зафіксовано міграційний приріст населення на 600 людей.
Природний рух населення області за дев’ять місяців цього року в порівнянні з відповідним періодом минулого року характеризувався зменшенням смертності при незмінному рівні народжуваності, а також суттєвим перевищенням числа померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих припадало 72 дитини, народжених живими. Рівень народжуваності в цілому по області становив 10,9 народжених на 1000 жителів. Цей показник значно різниться по районах та містах області: від 7,6 народжених на 1000 наявного населення у Чемеровецькому районі до 13,6 у місті Шепетівці.
Рівень смертності зменшився з 15,5 померлих на 1000 наявного населення у січні–вересні 2010р. до 15,1 у січні–вересні 2011р. Найвищий рівень смертності зафіксований у Ярмолинецькому районі (24,5‰), найнижчий – у м.Нетішині (5,3‰). Серед причин смерті населення області у січні–вересні 2011р., як і у попередньому році, перше місце посідали хвороби системи кровообігу, друге – новоутворення, третє – зовнішні причини смерті.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую