ye-logo.v1.2

На Ізяславщині жінка намагалася себе спалити

Суспільство 956

За версією сільчан — не витримала домашньої обстановки

Страшна трагедія розігралася недільного вечора у селі Бейзими Ізяславського району. Близько восьмої години  двадцятидев'ятирічна місцева жителька, намагаючись покінчити життя самогубством, облила себе соляркою на подвір'ї житлового будинку і підпалила.
Несамовиті крики першою почула шістнадцятирічна племінниця потерпілої. Через вікно вона побачила палаючий факел, що метався в різні боки, миттєво вискочила на двір і почала рятувати тітку. Вогонь вона гасила за допомогою покривала.
На ґвалт прибігла сусідська дівчина, яка навчається в Шепетівському медичному училищі. Оглянувши потерпілу, зрозуміла, що без допомоги професійних медиків тут не обійтися. Тому відразу викликала швидку допомогу. Жінку з опіками різного ступеня важкості госпіталізували у центральну районну лікарню.
Чому ж молода людина в такий спосіб вирішила покінчити життя самогубством? Аби з'ясувати це питання, телефоную до Ліщанського сільського голови Люби Павлюк.
«Ця сім'я не з місцевих. Переїхали в Бейзими із села М'якоти Ізяславського району. На території нашої сільради не зареєстровані. Постійно пиячать. Через надмірну пристрасть до спиртного передчасно померла мати, а згодом пішли із життя молодими дві сестри потерпілої. Галина (ім'я з етичних міркувань змінено – прим.авт.) незаміжня, ніде не працює. Свого часу також пиячила, а останнім часом перестала заглядати в чарку, навіть на обличчі змінилася, ніби помолодшала. Її найняли доглядати хвору літню жінку. В рахунок платні родичі дозволили Галині там харчуватися, дещо з одягу їй давали. За рахунок цього й жила. Власного будинку не має, тому оселилася в хаті співмешканця своєї покійної сестри, після якої залишилося п'ятеро дітей. Двоє старших дівчат неабияк полюбляють випити, ведуть розпусний спосіб життя, постійно втікають з інтернатів.  Після дев'ятого класу їх влаштували в профтехучилище, але там довго не затрималися. Знову потрапили в інтернат. Можливо, своєю поведінкою вони й довели Галину до самогубства», – висловлює припущення Любов Степанівна.
Наразі правоохоронці поки що встановлюють причину, яка призвела Галину до такого непередбачуваного кроку.
«Свого часу жінка відбувала покарання за злочин, пов'язаний із незаконним обігом наркотиків, перебувала під адміністративним наглядом. Та й зараз через надмірну пристрасть до вживання спиртного її родина постійно в полі зору правоохоронців. Версій причин, що штовхнули жінку до самогубства, розглядається декілька. Але остаточну крапку в цій справі поставить слідство», – каже дільничний інспектор Ізяславського  райвідділу міліції Микола Побережний.
Сама ж Галина нікого не звинувачує в тому, що сталося. Твердить лише одне - таке життя її дістало сповна і надокучило.
Стан здоров'я потерпілої медики розцінюють як важкий і докладають всіх зусиль, аби врятувати жінку.
Микола Заверуха.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую