ye-logo.v1.2

Міліціонери рятують людей від морозів

Суспільство 2087

На Хмельниччині у період раптового зниження температури повітря працівники міліції виконують ще одну функцію — попереджають та рятують людей від обмороження та смерті.

Протягом кількох останніх днів під час патрулювань у під‘їздах, у теплокомунікаційних мережах та просто серед вулиці виявлено 10 громадян без постійного місця проживання. Даних осіб доставлено до медичних закладів та пунктів соціальної допомоги. 

У час похолодання дільничні інспектори міліції спільно із сільськими головами відвідують одиноких осіб похилого віку, проводять профілактичні бесіди з населенням краю щодо запобігання випадків обмороження.

Так, житель Деражнянського району через власну безпечність став інвалідом, втратив два пальця правої руки. Молодий чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, вийшов на подвір‘я випалити цигарку, та сидячи на почіпках, заснув із цигаркою у пальцях, в результаті — відморозив їх. Дивно, що рідні не поцікавились двогодинною відсутністю нетверезого родича у темну пору доби та ще й у лютий мороз.

У власному будинку від переохолодження померла 33-річна жителька Летичівського району, яка за життя хворіла на ДЦП та не могла пересуватись.

У Дунаєвецькому районі подружжя розпивали спиртні напої у своїх знайомих. Чоловік залишився ночувати, а жінка, розум якої був більш ясним, вирішила ще навідати невістку. На жаль, подолянка не дісталася будинку, впала на дорозі майже коло подвір‘я та заснула. Вранці 48-річну жінку уже мертвою знайшли односельці. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую