ye-logo.v1.2

455 пунктів обігріву розгорнуто на Хмельниччині у період сильних морозів

Суспільство 2483

Лише за останню добу по допомогу до пунктів обігріву звернулося 507 осіб, а за весь період роботи пунктів – 2699 осіб.

Станом на ранок 4 лютого в населених пунктах області, спільно з місцевими органами влади утворено та забезпечено роботу 455 пунктів обігріву населення у розгорнутих наметах та окремих об’єктах громадського призначення (кафе, торговельні заклади, навчально-виховні комплекси, селищні ради тощо) -  повідомляє Територіальне управління МНС у Хмельницькій області.

Протягом 26 січня по 4 лютого 41 особа звернулася до лікувальних закладів Хмельниччини зі скаргами на переохолодження чи обмороження, з них 11 отримали обмороження в стані алкогольного сп'яніння. Тільки минулої доби 1 особа госпіталізована та 1 загинула від переохолодження .

МНС переконливо радить громадянам без потреби не залишати помешкань, а у разі появи симптомів загального переохолодження невідкладно звертайтеся по медичну допомогу! 

В Хмельницькому пункти обігріву насення знаходять за адресами:  Привокзальна площа;  пров. Човниковий, 11;  «Промінь Надії», вул. Житецького, 22. Адреси розміщення інших пунктів обігріву  в Хмельницькій області

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую