ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Про готовність українських та польських правоохоронців до Євро-2012

Суспільство 2027
На Хмельниччині українські міліціонери та польські поліцейські разом готувалися до «Євро-2012»Преса, радіо, телебачення та Інтернет здатні впливати на масову свідомість як ніхто іншийЯк будуть виглядати українські міліціонери в очах мільйонів іноземців, які пильно стежитимуть за перебігом найбільш очікуваної футбольної події?Як будуть виглядати українські міліціонери в очах мільйонів іноземців, які пильно стежитимуть за перебігом найбільш очікуваної футбольної події?
На Хмельниччині українські міліціонери та польські поліцейські разом готувалися до «Євро-2012». Фото: ukraine2012.gov.ua

На Хмельниччині українські міліціонери та польські поліцейські разом готувалися до «Євро-2012»

На базі управління МВС України в Хмельницькій області відбулася Міжнародна конференція з питань інформаційної політики органів внутрішніх справ під час Євро-2012. Повідомляє прес-служба МВС України. Упродовж кількох днів українські і польські правоохоронці ділилися досвідом роботи та напрацюваннями у підготовці до головної події року, обговорювали інформаційну політику МВС під час проведення футбольного чемпіонату, вчилися правильно реагувати на конфліктні ситуації з представниками мас-медіа та виробляли алгоритм оперативного опрацювання інформації. 

У масштабному заході взяли участь керівники підрозділів по зв‘язках з громадськістю ОВС з усієї України на чолі з начальником УЗГ МВС Володимиром Поліщуком, начальники прес-служб польської поліції з тих міст, які прийматимуть матчі Євро-2012, а також представники митної служби та служби безпеки України.

Важливість заходу обумовлюється тим, що саме від роботи прес-служб залежатиме, як будуть виглядати українські міліціонери в очах мільйонів іноземців, які пильно стежитимуть за перебігом найбільш очікуваної футбольної події. За попередніми даними в Україні акредитуватиметься близько 8 тисяч іноземних журналістів, які потребуватимуть оперативного надання максимально достовірної інформації. 
 На урочисте відкриття конференції прибув прес-секретар Головного Коменданта поліції Польщі Маріуш Соколовськи, віце-консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Царціньськи, офіцер зв‘язку поліції Польщі в МВС України генерал Тадеуш Лавнічак, губернатор Хмельницької області Василь Ядуха.

У вітальному слові учасникам зібрання начальник УМВС України в Хмельницькій області генерал-майор міліції Сергій Шутяк зазначив: «Сьогодні, коли органи внутрішніх справ намагаються відійти від каральної функції і акценти у нашій роботі все більше зміщуються у бік виконання соціальних завдань, проведення такої конференції набуває особливої актуальності. Засоби масової інформації недарма називають „четвертою владою“, бо вони нерідко мають більший вплив на громадськість, ніж законодавча, виконавча та судова влада разом. Історії відомо немало ситуацій, коли під безпосереднім впливом мас-медіа вирішувалися життєво важливі питання і приймались серйозні рішення». За його словами, найбільш значущим є опосередкований вплив засобів масової інформації на погляди, настрої, переконання широкого загалу громадян, на формування громадської думки, яка сьогодні є найголовнішим критерієм оцінки діяльності міліції. Преса, радіо, телебачення та Інтернет здатні впливати на масову свідомість як ніхто інший, тому вони можуть стати потужною зброєю у боротьбі за правопорядок. 
 Усім присутнім презентували низку інноваційних технологій, які використовують у своїй роботі працівники УМВС. Серед них — унікальна і перша в Україні система відеонагляду «Єдина чергова частина», обладнана за останнім словом техніки телевізійна студія для запису відомчих програм. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую