ye-logo.v1.2

Минулої доби на Хмельниччині виявлені 14 вибухонебезпечних предметів

Суспільство 2088

4 квітня о 18 годині піротехніки МНС області вилучили та знешкодили два 76 міліметрових артснарядів часів Великої Вітчизняної війни, які були виявлені 3 квітня на березі ставу в селищі Чорний Острів Хмельницького району.

Як повідомив Олексій Черкасов, старший інспектор Центру пропаганди Територіального управління МНС у Хмельницькій області, цього ж дня у місті Ізяславі на території колишньої військової частини виявлені тринадцять 125 міліметрових артснаряді часів Великої Вітчизняної війни. На даний час піротехніки МНС проводять їх вилучення та знешкодження.
Вже о 16:40 під час прогулянки лісом, місцевим мешканцем, на галявині поблизу села Кліментовичі Шепетівського району виявлений один 76 міліметровий артснаряд часів війни.
Загалом з початку року на території області виявлені 869 одиниць боєприпасів, з них 855 успішно знешкоджені піротехніками МНС області.
Шановні громадяни! Будьте вкрай обережними під час виявлення предметів, схожих на боєприпаси! Негайно проінформуйте про знахідку до найближчого відділу МНС області, за номером телефону екстреного виклику – 101 та дотримуйтесь заходів безпеки, аби не трапилося неповторного лиха! 

http://moyagazeta.com

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую