ye-logo.v1.2

Прокуратура Хмельниччини не допустила незаконне надання понад 600 гектарів земель

Суспільство 2255

До суду спрямовано 4 справи про обвинувачення заступника голови райдержадміністрації, начальника відділу Держуправління охорони навколишнього природного середовища, сільського голови та секретаря сільради.

Органи прокуратури Хмельницької області докладають усіх зусиль, щоби земельні відносини у регіоні відбувалися лише на законних підставах. Враховуючи актуальність та пріоритетність цього питання, упродовж 2012 року прокурорами порушено 6 кримінальних справ у сфері земельних відносин. До суду спрямовано 4 справи про обвинувачення заступника голови райдержадміністрації, начальника відділу Держуправління охорони навколишнього природного середовища, сільського голови та секретаря сільради. Крім того, як повідомляє старший помічник прокурора області В.Заяц, за втручання прокуратури попереджено незаконне надання понад 600 га земель, до суду пред’явлено більше 200 позовів, за результатами судового розгляду їх частини до державної та комунальної власності реально повернуто 166 га земель вартістю близько 1,7 мільйона грн. І на сьогодні у провадженні судів Хмельниччини перебувають справи за позовами прокурорів, предметом яких є повернення до державної і комунальної власності більше 1340 га земельних ділянок. Найбільше порушень вимог земельного законодавства допускають посадові особи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. За документами прокурорського реагування до відповідальності притягнуто 52 посадовці, опротестовано 142 виданих ними незаконних акти щодо розпорядження земельними ділянками. 

Коментарі:

Мартинов Андрій 13.04.2012 09:38

На російській це називається "очковтирательство" - це стосовно начальника відділу Держуправління охорони навколишнього природного середовища, земля в тому випадку виділялась громадянам законно и на данний вже передана, а причому той начальник до законності виділення землі, у нього справа у зовсім іншому.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую