ye-logo.v1.2

Вночі дошкільнята на вулиці гуляють в час коли молода мама "гасає"

Суспільство 2897

На Хмельниччині міліціонери двох дітей, дошкільнят, які без будь-якого нагляду тинялися нічним містом. У цей час їхня матуся "загуляла" по-повній

Нещодавно працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей Кам’янець-Подільського МВ після відпрацювання нічного міста повернулись до відділку з двома малолітніми дітьми.
Було близько опівночі, коли правоохоронці прямо на вулиці, біля одного з магазинів, натрапили на двох дошкільнят, які без будь-якого нагляду тинялися нічним містом. Дітки були легко одягнені, тож добряче замерзли. Хлопчик та дівчинка п’яти і шести років на запитання міліціонерів про те, що вони роблять в такий пізній час одні без батьків на вулиці, із здивуванням відповіли: «Гуляємо». Очевидно було, що подібне з ними трапляється уже не вперше.

На щастя, діти змогли провести працівників міськвідділу до квартири, де вони мешкають. Двері відчинив господар житла, який, проте, не був ні їхнім батьком, ні родичем. Дітлахи разом зі своєю горе-матір’ю були його квартирантами. 26-річна жінка торік попросилася до нього на квартиру і, хоч ніде не працювала, справно сплачувала щомісяця по 600 гривень за житло.

 Звісно ж, матері в квартирі не було. Як виявилося згодом, того вечора вона спочатку пішла в гості до знайомої, а потім поїхала відпочивати по розважальних закладах і до ранку так і не повернулася. Правоохоронці привезли бідолашних діток до Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції, відігріли та нагодували. Братика та сестричку показали лікарю, адже їх мучив постійний свербіж. Пізніше в обох малюків виявили коросту. Зараз вони перебувають у дитячому відділенні Кам’янець-Подільської міської лікарні під пильним наглядом медиків та психологів.

Що стосується горе-матусі, то, як повідомив начальник міськвідділу міліції Юрій Дахно, про дітей вона абсолютно не дбала, вони не відвідували дитячий садочок і зазвичай залишалися вдома самі. До того ж, три роки тому жінка притягувалася до адміністративної відповідальності за заняття проституцією і наразі є обґрунтовані підстави вважати, що вона повернулася до старого «ремесла». Також вирішується питання про притягнення жінки до кримінальної відповідальності за ст. 166 Кримінального кодексу України (Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною). 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую