ye-logo.v1.2
24 Серпня, 2019

СБУ "накрило" чоловіка, який торгував "прослушкою"

Віталій Міф Суспільство 1855

У Хмельницькому співробітники обласного управління Служби безпеки України затримали місцевого жителя із партією пристроїв для підслуховування та відеоспостереження, які заборонені для придбання.

- Встановлено, що 31-річний хмельничанин через мережу Інтернет на одному із Інтернет-аукціонів замовив партію відео-аудіо записуючих пристроїв, закамуфльованих під брелки автомобільної сигналізації. Адресоване йому міжнародне поштове відправлення правопорушник отримав у поштовому відділенні Хмельницького, де його вилучили співробітники СБУ, - розповідає речник обласного управління Служби безпеки України Людмила Рябчук. Згідно з висновками експертів, вилучена техніка належить до спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, обіг та реалізація яких заборонені в Україні. 

Нещодавно ж слідчим відділом управління була порушена кримінальна справа за незаконне придбання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації і чоловікові загрожує як штраф у розмірі до 17 тисяч гривень так і обмеження або позбавлення волі строком до чотирьох років. 

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую