ye-logo.v1.2

«Наша Ряба» будуватиме 2 нових елеватора. Один з них на Хмельниччині

Суспільство 4726

ВАТ «Миронівський хлібопродукт» будуватиме 2 нових елеватора - у Вінницькій і Хмельницькій областях

Наглядовою радою Публічного акціонерного товариства «Миронівський хлібопродукт» (далі - МХБ) 10 травня 2012 року було прийняте рішення про створення: Відокремленого підрозділу «Андріяшивський елеватор».  

Таке рішення було прийнято спостережною радою ВАТ «Миронівський хлібопродукт». Будуть створені 2 підрозділи - «Ямпільський елеватор» та «Калинівський елеватор» - які будуть здійснювати і контролювати хід виробництва будівельних робіт. Назви підрозділів походить від назв населених пунктів, де будуть споруджені елеватори: Ямпільський - в смт. Ямпіль, Хмельницька області, а Калиновський - у м. Калинівка, Вінницька область.

До 2015 р. ВАТ «МХБ» планує розширити свій земельний банк на 42%. Зараз він має у своєму розпорядженні близько 280 тис. га землі.  Причиною будівництва послужила господарська необхідність країни.  

 Після обробки даних по зібраному врожаю в 2011р., З'ясувалося, що зібрано 56,4 млн. тонн зерна. Це рекорд, на 30% більше, ніж у попередній рік. А за даними Держреєстру, в Україну елеваторні потужності складаю всього лише на 30,4 млн.тонн зерна.

Нагадаємо, що ВАТ «Миронівський хлібопродукт» - одна з головних агропромислових компаній України. А також, один з найбільших виробників домашньої птиці в Україну. Це бренди «Наша ряба», і «Легко!». Продукція першої торговельної марки проводитися на таких підприємствах МХП: птахофабрика «Перемога Нова», «Миронівська птахофабрика», птахофабрика «Дружба народів Нова», а також «Орель-Лідер». Голова правління - Юрій Косюк.


 


 


 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую