ye-logo.v1.2

Протягом літнього періоду працюватиме 32 табори

Суспільство 5018

Наближаються літні канікули. Міська влада докладає максимум зусиль, щоб вчасно запрацювали дитячі табори та юні хмельничани змогли у них оздоровитись й змістовно відпочити.

За інформацією управління освіти міської ради протягом літнього періоду буде збережена мережа таборів оздоровлення та відпочинку, яка складається з 32 таборів. Зокрема, працюватиме заміський позашкільний навчальний заклад “Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс “Чайка” м. Хмельницького”, табір з денним перебуванням “Прибузька республіка” Палацу творчості для дітей та юнацтва, 30 пришкільних таборів з денним перебуванням.
На проведення оздоровчої кампанії з міського бюджету на управління освіти виділено 484,7 тис. грн., на проведення поточного ремонту закладів та здійснення заходів з пожежної безпеки виділено 133,0 тис. грн.
Впродовж літнього періоду передбачається охопити відпочинком та оздоровленням 4500 дітей.
Функціонування позашкільного навчального закладу “Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс “Чайка” м. Хмельницького” передбачає здійснювати оздоровлення протягом 3-х змін тривалістю 21 день. Всього у таборі планується оздоровити 750 дітей. Вартість путівки складає 1889,0 грн. Оздоровлення дітей застрахованих осіб за основним місцем роботи за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності передбачає здешевлення путівки на суму 840,0 грн. Батьківська плата становитиме 1049,0 грн.
Розпочати роботу табору “Чайка” планується 14 червня цього року. І зміна триватиме з 14 червня до 4 липня, ІІ - з 9 до 29 липня, ІІІ зміна - з 1 до 21 серпня.
Тривалість роботи таборів з денним перебуванням, які працюватимуть з 28 травня до 15 червня, складає 14 днів. Вартість харчування в таборі “Прибузька республіка” - 12,0 грн, в пришкільних таборах з денним перебуванням – 5,0 грн.

http://biznes.km.ua/

Коментарі:

Розгонюк 21.06.2012 14:32

Незнаю яким чином в "Чайці" оздоровлюють дітей, якщо у таку спеку дітям навіть ніде скупатися. Були закуплені басейни але нажаль функціонує один і то з дітей вимагають плату за купання у ньому(щоправда символічну 25 коп.))))). Зайнятися там нічим. Діти представлені самі собі.  Харчування незадовільне, діти не наїдаються. Дітям сказали "на камеру"  повідомити, що годують дуже добре. Але це далеко не так, оскільки моя дитина просить щоб ми привезли їй їсти, бо порції малі. А особливо шокує , що діти просять привезти води, тому що там немає. Загалом все так як в нашій державі робиться. 

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую