ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

Вбивство матері двох дітей розкрито

Суспільство 3606

На Хмельниччині міліціонери розкрили вбивство річної давності.

Рік тому у річці Горинь у середмісті Ізяслава було виявлено труп жінки. Встановити особу потерпілої у правоохоронців не викликало особливих труднощів — нею виявилася 38-річна місцева жителька, матір двох дітей. А от зловмисника допомогла визначити експертиза ДНК.

Тіло потерпілої знайшла місцева жителька разом із дочкою, яка приїхала до матері на гостини з Німеччини. Жінки вийшли пофотографуватися на мальовничі береги Горині, де і виявили тіло, про що одразу ж повідомили до Ізяславського райвідділу міліції.
В ході розкриття злочину працівниками міліції висувався ряд версій, перевірялася велика кількість осіб, так як перед смертю потерпіла відпочивала в місцевому барі, де святкувала день народження колеги. 
Зараз жінки згадують, що небіжчиця раніше від інших покинула гамірну компанію — сказала, що поспішає додому, але туди вона так і не дійшла…
На жаль, ніхто не бачив, з ким і куди попрямувала жінка, тому правоохоронцям довелося перевірити усіх осіб, котрі того вечора відвідували розважальний заклад, а це більше 100 чоловік. Завдяки проведенню ряду судово-молекулярно-генетичних експертиз (експертиз ДНК), вдалося встановити особу зловмисника. Ним виявився 25-річний місцевий житель, до речі, порядний сім’янин.
Під час судово-медичного дослідження було встановлено, що смерть потерпілої наступила внаслідок механічної асфіксії, тобто утоплення. За версією затриманого, тієї ночі між ним та потерпілою виникла суперечка, і він, мовляв, ненароком штовхнув її, а жінка впала у воду і захлинулася. Але численні тілесні ушкодження на тілі жінки свідчать про інше. Наразі затриманий перебуває під вартою. Проти нього порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.


Автор КАТЕРИНА ШУПРИГАН 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую