ye-logo.v1.2

На ремонті Ярмолинецького водогону ділки „вимили” з казни 170 тисяч гривень

Суспільство 1510

Податковими міліціонерами Хмельниччини виявлено факт розкрадання бюджетних коштів власником приватного підприємства-переможця тендеру на проведення робіт за державні гроші.

У серпні минулого року горе-бізнесмен уклав договір вартістю майже мільйон гривень з Ярмолинецькою селищною радою на ремонт водогінної мережі райцентру. Аби збагатитись за рахунок держави зловмисник, змовившись із директором загаданого підприємства, який мав право підпису банківських документів, підробив бухгалтерську та фінансову звітність, „намалювавши” на папері неіснуючі витрати на монтажні роботи.
Внаслідок такої оборудки на рахунок фірми у одному з банків області були незаконно перераховані 167 тисяч гривень. Аби легалізувати вкрадені у краян статки та приховати їх злочинне походження, шахраї впродовж одного банківського дня спочатку перевели гроші на розрахунковий рахунок підприємства у іншому регіоні України, а згодом використали ці ж кошти начебто для оплати „віртуального” векселя, одержаного від товариства із обмеженою відповідальністю з Донецької області.
На підставі зібраних податківцями матеріалів прокуратурою Хмельницької області відносно зловмисників порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 209 Кримінального кодексу України за фактом легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, вчиненого за попередньою змовою групою осіб. Наразі триває слідство.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую